Nie przeocz - Wader-Woźniak

Piaskownica Wader-Woźniak - letni przegląd zabawek

Wader-Woźniak

W ciepłe letnie dni dzieci najchętniej spędzają czas na łonie przyrody, bawiąc się piaskiem lub wodą.
Zabawę tę z pewnością uatrakcyjnią przygotowane przez firmę Wader-Woźniak kolorowe komplety do zabawy w piasku i  na świeżym powietrzu z serii Happy Summer.

Zestaw Wader-Woźniak z naczepą
i kompletem do piasku

Zestawy do zabawy w piasku Wader-Woźniak

Dziecięce zabawy w piasku z pewnością urozmaici ośmioelementowy zestaw City Truck z naczepą 68 cm oraz specjalnym kompletem do piasku. Oprócz dużego i praktycznego samochodu typu wywrotka, w komplecie znajduje się zestaw akcesoriów dający nieograniczone możliwości zabawy - na plaży, w piaskownicy czy w ogrodzie.

Wózek-przyczepa z kompletem do piasku to kolejka atrakcja dla małych budowniczych.

Wózek-przyczepa o nośności do 60 kg to wielofunkcyjna zabawka, którą można bawić się samodzielnie lub w połączeniu z traktorem lub wywrotką.

Dodatkowym wyposażeniem zestawu jest wiaderko, łopatka, grabki oraz foremka i sitko.

Zabawa w piasku z Wader-Woźniak dla chłopców i dziewczynek

W ofercie firmy Wader-Woźniak jest też coś dla dziewczynek - zestawy do zabawy w piasku dopasowane zostały kolorystycznie do gustu małych dam.

Komplet do piasku dla dziewczynek składa się z 10 elementów - zawiera m.in. foremki, wiaderko z sitkiem, konewka, łopatka i grabki. Różowy kolor zestawu sprawia, że wznoszenie budowli z piasku, kopanie dołków czy podlewanie roślin staje się bardziej atrakcyjne!

Zastosowana przy produkcji foremek i wiaderek Wader-Woźniak technologia IML (In Mould Label), sprawia, że grafika zdobiąca zabawkę wtopiona jest bezpośrednio w plastik, dzięki czemu zyskuje ona wyjątkową trwałość - nie blaknie, ani nie odkleja się, pozwalając cieszyć się kolorowym nadrukiem przez cały czas używania zabawki.

Wózek-przyczepa z akcesoriami do zabawy w piasku Zestaw do piasku dla dziewczynek

Zabawki Wader-Woźniak

Wszystkie zabawki firmy Wader-Woźniak produkowane są w Polsce z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę można przechowywać przez cały rok w piaskownicy, ogródku czy na balkonie.

            

Zobacz też:

Firmy