Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Nie przeocz - Caretero

Jakie cechy ma dobre krzesełko do karmienia?

Caretero

Dobrej jakości krzesełko do karmienia to tak naprawdę wielofunkcyjny mebel, który posłuży dziecku przez wiele lat. Nowoczesne i komfortowe, odpowiednio wyposażone krzesełka idealnie sprawdzają się nie tylko przy posiłku, ale także w czasie zabawy czy nauki.

Odpowiednio dobrane krzesełko do karmienia zapewnia dziecku przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo podczas posiłków. Wybierając krzesełko warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne, zapewniające solidność i stabilność.

Czym wyróżniają się krzesełka do karmienia firmy Caretero

W ofercie marki Caretero znajdują się krzesełka, które nie tylko posiadają wymagane atesty i homologacje, ale też wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Każde krzesełko do karmienia proponowane przez Caretero zaprojektowane zostało tak, aby korzystanie z niego było funkcjonalne i praktyczne.

Regulowana podwójna tacka, która daje wiele możliwości wykorzystania krzesełka

Najważniejsze funkcje i właściwości, którymi cechują się krzesełka do karmienia marki Caretero, to między innymi: regulowana podwójna tacka, która daje wiele możliwości wykorzystania krzesełka, łatwa i wygodna regulacja wysokości oraz nachylenia siedziska i podnóżka, a także wyjątkowo prosty, wręcz intuicyjny mechanizm składania - czyli cechy maksymalizujące funkcjonalność.

Praktyczny kosz na drobiazgi, który jest elementem wyposażenia każdego krzesełka Caretero, pomaga w zachowaniu porządku i ułatwia życie mamie.

5-punktowe szelki Praktyczny kosz na drobiazgi, specjalny trzpień między nóżkami

Bardzo ważnym zagadnieniem jest bezpieczeństwo małego użytkownika krzesełka. Wszystkie krzesełka do karmienia marki Caretero posiadają europejską homologację EN 14988. Są też wyposażone w cały szereg zabezpieczeń: 5-punktowe szelki, specjalny trzpień między nóżkami, antypoślizgowe stopki i obszerne siedzisko (zwiększające również komfort).

Łatwy mechanizm składania i regulacji

Poza bezpieczeństwem i funkcjonalnością ważna jest także estetyka - krzesełko do karmienia, zwłaszcza takie, które zamienia się w zestaw składający się z niskiego krzesełka połączonego ze stoliczkiem, to mebel, który powinien pasować do całości wystroju mieszkania.

Krzesełka do karmienia Caretero

 
Krzesełka do karmienia Caretero oferowane są w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala rodzicom wybrać kolor pasujący do reszty mebli w jadalni lub wystroju dziecięcego pokoju.

Caretero Magnus

Instrukcja montażu i regulacji krzesełka do karmienia Sprawdź cenę!
            

Zobacz też:

Firmy