Nie przeocz - Ciufcia

Darmowa Ciufcia na wakacje gwarancją dobrej zabawy w domu

Ciufcia

Wakacje to ulubiony czas każdego dziecka. Dla większości maluchów oznaczają one mnóstwo wolnego czasu, który można przeznaczyć na aktywność na świeżym powietrzu lub zabawę w domu. Rodzice starają się zapewnić najmłodszym jak najwięcej rozrywki. Czasem jednak może to być trudne, zwłaszcza dla osób mieszkających w mieście.

Gdy nie dopisuje pogoda, pada deszcz lub panuje nadmierny upał, wymyślenie fajnej zabawy w domu może być dla niejednej mamy solidnym kłopotem. Z pomocą rodzicom przychodzi serwis edukacyjny Ciufcia.

Darmowa Ciufcia na wakacje

Przez cały lipiec, codziennie, przez trzy godziny (w godzinach 13-16), każdy maluch może skorzystać z pełnej wersji Ciufci.

Wszystkie zabawy edukacyjne znajdujące się w serwisie będą dostępne dla dzieci za darmo.

Zabawy w domu - sposób na upał i deszcz

- Lubię wychodzić z dzieciakami do parku, ale wczesnym popołudniem zostajemy w domu - mówi Anna z Krakowa, mama czteroletniej Wiktorii i dwuletniego Kacperka - Gdy ma się na głowie dwójkę dzieci przygotowanie obiadu bywa czasami problematyczne. Chciałabym, żeby dzieci pożytecznie spędziły czas i uczyły się poprzez zabawę. Dlatego często korzystamy z Ciufci.

Zbyt długie przebywanie na słońcu, zwłaszcza w godzinach popołudniowych (12-16)  może być niebezpieczne, szczególnie dla małych dzieci. Upał powoduje też szybkie zmęczenie, a palące promienie słońca mogą być uciążliwe nie tylko dla maluchów. Wartą uwagi alternatywą mogą być wówczas ciekawe zabawy w domu.

Zabawy i gry edukacyjne dostępne w serwisie Ciufcia to nie tylko wesoła rozrywka, ale też edukacja i wspieranie rozwoju najmłodszych. Pełne kolorów animacje zachęcają np. przedszkolaków do dbania o higienę, uczą zasad ruchu drogowego, czy też pokazują dalekie krainy.

Ciufcia to wyjątkowe miejsce w Internecie, w pełni bezpieczne dla najmłodszych użytkowników sieci!

Bezpieczne zabawy w domu

Ciufciowe zabawy przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-6 lat. Nie zawierają one przemocy i są w pełni bezpieczne dla dzieci. Nie są też skomplikowane - ich rozwiązanie zajmuje dzieciom kilka - kilkanaście minut. Umożliwia to rodzicom kontrolowanie czasu, który ich pociechy spędzają w Internecie. Zabawy w domu z Ciufcią pozwolą pożytecznie zagospodarować ten czas i dać rodzicom poczucie bezpieczeństwa.

Użytkownicy portalu na co dzień sami decydują, w jakim stopniu chcą poznawać Ciufciowy świat. W serwisie znajduje się ponad 100 bezpłatnych zabaw. Wystarczy wejść na stronę i wybrać jedną z nich. Zakładając na Ciufci konto rodzice i dzieci otrzymują dostęp do dodatkowych 75 zabaw. Zarejestrowani użytkownicy mogą wykupić jeden z dostępnych abonamentów, dzięki któremu odblokowane zostaną kolejne gry, a z serwisu znikną reklamy.

            

Zobacz też:

Firmy