Nie przeocz - Wydawnictwo AVT

Dzień Ojca i nie tylko - Targi Mother&Baby 2013

Wydawnictwo AVT

Radosna zabawa na świeżym powietrzu, konkursy, warsztaty, spotkania, obchody Dnia Ojca - i ponad 9 700 odwiedzających - oto bilans warszawskiej edycji Targów Mother&Baby, które odbyły się 22-23 czerwca br. na terenie Wyścigów Konnych.

Targi Mother&Baby były też unikalną okazją do zrobienia zakupów w promocyjnych cenach - na stoiskach można się było zaopatrzyć w rozmaite produkty przydatne zarówno dla przyszłych rodziców, jak i rodzin posiadających już dzieci. W targach uczestniczyło 129 firm, kierujących swoją ofertę do dzieci i całych rodzin.

Swobodną targową atmosferę i okazję do zrobienia ciekawych zakupów doceniły także gwiazdy. W tym roku wśród odwiedzających znaleźli się Małgorzata Socha, Oliwier Janiak, Karolina Malinowska, a także Andrzej Nejman, Grzegorz Wons, Marek Siudym i Paweł Iwanicki. Jako że targowy weekend wypadł akurat w Dzień Ojca, na stoisku szpitala Madalińskiego ww. czwórka znanych aktorów dzieliła się doświadczeniami z własnego ojcostwa.

Wideorelacja z Targów Mother&Baby 2013

Dzień Ojca i coś dla mamy

Jak co roku, młodzi rodzice mogli liczyć na wiele cennych porad, warsztatów i konsultacji. Ogromnym powodzeniem cieszyło się tradycyjne darmowe USG oraz konsultacje medyczne przygotowane przez Szpital Specjalistyczny Św. Zofii. Słynna warszawska placówka zorganizowała też specjalne warsztaty dla tatusiów, którzy w ten weekend obchodzili swoje święto - Dzień Ojca. Mogli oni też poczuć, jak czują się ich ciężarne partnerki - regularnie co godzinę odbywała się akcja "tatusiowie w ciąży", w ramach której panom dopinano brzuszki o odpowiedniej wadze.

Dzień Ojca uczczono też smakowitym tortem, którym częstowano na scenie wszystkich tatusiów - choć oczywiście na poczęstunek załapały się także dzieciaki.

Więcej zdjęć z Targów Mother & Baby znajdziesz na naszym Fanpage'u.

Zdecydowanym strzałem w dziesiątkę okazała się tegoroczna nowość - Akademia słynnego fizjoterapeuty Pawła Zawitkowskiego. Rodzice tłumnie oblegali namiot, w którym można było zasięgnąć rady "zaklinacza dzieci".

Relaksujące zajęcia z jogi dla przyszłych mam także cieszyły się powodzeniem. Sprzyjające pogoda umożliwiła pierwszego dnia imprezy przeprowadzenie zajęć w piknikowej atmosferze na zielonej trawie.

Panie mogły też zasięgnąć rady kolorystki, zrobić sobie gustowny makijaż, a także porozmawiać ze znanym stylistą Tomaszem Jacykowem.

Nieskrępowana zabawa

Maluchy i nieco starsze dzieci zdecydowanie nie miały szansy się nudzić. Przy wielu stoiskach przygotowano dla nich rozmaite atrakcje, zabawy, konkursy i przysmaki. Przy kolorowym stanowisku Rynkowego Przewodnika Rodziców "Dziecko Najlepsza Inwestycja" czekały na nie kredki, kolorowanki, zdrowe przekąski i wesoły bujaczek w kształcie krokodyla. Starsze dzieciaki mogły wziąć udział w fantastycznych warsztatach przygotowanych przez Akademię Myśli Malinafali - we współpracy z magazynem "Dziecko Najlepsza Inwestycja".

Radosna zabawa na scenie i w plenerze, malowanie buziek, konkursy i warsztaty trwały przez całe dwa dni!

 

            

Zobacz też:

Firmy