Nie przeocz - Gerlach

Kolorowa zastawa dla dzieci Psotki - sposób na niejadka

Gerlach

Wróżki, misie, rycerze, piraci - zastawa dla dzieci ozdobiona wizerunkami bajkowych bohaterów sprawi, że nawet niejadek przestanie grymasić, a każdy obiad zmieni się w przygodę. Odpowiednie naczynia dla dzieci to sposób, żeby czas spędzany przy stole przestał być stresującym sprawdzianem dla rodziców.

Naczynia przeznaczone dla dzieci należy dobierać starannie, kierując się dwiema ważnymi zasadami. Warto pamiętać, że zastawa dla dzieci musi być wykonana z bezpiecznego i odpornego na uszkodzenia materiału. Należy również zadbać o jej wygląd i wzornictwo. Obiad z pewnością szybciej zniknie z kolorowych, przykuwających wzrok talerzy.

Zastawa dla dzieci Gerlach Kids

Dbając o potrzeby najmłodszych konsumentów, marka Gerlach wzbogaciła swoją ofertę o linię Gerlach Kids. W jej skład wchodzą naczynia, sztućce i akcesoria przeznaczone dla dzieci. Psotki, nowość produktowa w portfolio firmy, to obiadowa  zastawa dla dzieci, której cechą charakterystyczną jest przede wszystkim niebanalny design.

Naczynia pokryte są barwnymi, rozbudzającymi kreatywność ilustracjami zaprojektowanymi przez autora oprawy graficznej znanych bajek i wierszy dla dzieci. Zastawa dla dzieci z linii Psotki ozdobiona jest wizerunkami postaci z baśni: wróżek, misiów, rycerzy i piratów - umilą one każdy posiłek!

Zastawa dla dzieci - funkcjonalność i estetyka

Psotki to nie tylko fantazyjny wzór, który spodoba się każdemu maluchowi, ale także gwarancja bezpiecznego i długotrwałego użytkowania. Zastawa dla dzieci z linii Gerlach Kids wykonana jest z melaminy - lekkiego, odpornego materiału. Przemyślane i dostosowane do potrzeb dzieci kształty sprawiają, że naczynia są funkcjonalne oraz łatwe w użytkowaniu.

Psotki to część oferty Gerlach Kids stworzonej specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach. Znajdują się tam bezpieczne i funkcjonalne, rozbudzające wyobraźnię oraz zachęcające do samodzielnej nauki jedzenia. Taka właśnie jest zastawa dla dzieci Psotki - poręczna, barwnie ilustrowana, stanowi zaproszenie do bajkowego świata i poznawania zasad savoir-vivre przez najmłodszych - podkreśla Agnieszka Cichewicz, Brand Manager w firmie Gerlach.

            

Zobacz też:

Firmy