Nie przeocz - Aquaphor

Aquaphor - Lider Nowych Technologii

Aquaphor

Innowacyjne rozwiązania stosowane w procesie uzdatniania wody to jeden z powodów, dla których firma Aquaphor została uhonorowana tytułem Lidera Nowych Technologii.

Odznaczenie to przyznawane jest przez Kapitułę Ogólnopolskiego Programu "Nowe Technologie", którego celem jest wyłanianie, przedstawianie opinii publicznej oraz promowanie firm inwestujących w najnowsze technologie w celu uzyskania jak najwyższej jakości oferowanych produktów.

Firma Aquaphor została nagrodzona za całokształt działań prowadzonych w zakresie wdrażania nowych technologii i innowacyjność w procesach produkcyjnych, a także wysoki poziom technologiczny, podnoszący standard funkcjonujących na rynku rozwiązań.

Kapituła dostrzegła też innowacyjność rozwiązania, jakim jest stosowanie opatentowanego przez Aquaphor sorbentu - włókna Aqualen. Przyczynia się ono do znaczącego podniesienia jakości oczyszczanej wody. Stosowanie Agualen odróżnia produkty Aquaphor od produktów firm konkurencyjnych. Laureat osiąga też wysokie wyniki w niezależnych badaniach i testach porównawczych urządzeń służących do uzdatniania wody.

Patronami konkursu są jednostki badawcze: Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii oraz Instytut Technik Innowacyjnych.

            

Zobacz też:

Firmy