Nie przeocz - Wydawnictwo AVT

Dziecko Najlepsza Inwestycja wśród Okładek Roku GrandFront 2012

Wydawnictwo AVT

Znamy już najlepsze polskie okładki prasowe, nagrodzone i wyróżnione w Konkursie Izby Wydawców Prasy "GrandFront 2012". W 11. edycji tego prestiżowego konkursu wzięło udział aż 250 redakcji, które zgłosiły ponad 430 okładek.

Prasowa Okładka Roku GrandFront 2012 - Wyróżnienie w kategorii "Czasopisma poradnicze dla kobiet" - Dziecko Najlepsza Inwestycja 4/2012

Z radością informujemy, że Rynkowy Przewodnik Rodziców "Dziecko Najlepsza Inwestycja" otrzymał wyróżnienie w kategorii "Czasopisma poradnicze dla kobiet". Z uznaniem jury spotkała się okładka numeru zimowego - 4/2012.

- Takie wyróżnienie to niezwykle miła niespodzianka, która jeszcze bardziej mobilizuje cały zespół do pracy - mówi redaktor naczelna czasopisma Dorota Kobierzewska - Właśnie teraz oddajemy do rąk naszych czytelników letnie wydanie przewodnika. Jesteśmy nowym tytułem, a branża poradnikowa obfituje w różnego rodzaju publikacje, tym bardziej jest nam miło, że nasze "Dziecko..." zostało zauważone przez tak szacowne jury. To też kolejny dowód na to, że przewodnik staje się coraz bardziej rozpoznawalny na rynku. Sprzedawany jest w wersji papierowej i elektronicznej, a od wiosny 2013 magazyn Dziecko Najlepsza Inwestycja jest dostępny również na tablet (można go ściągnąć za darmo na istore).

Pismo z powodzeniem łączy w sobie artykuły poradnikowe z katalogiem produktów dla kobiet w ciąży oraz dzieci w wieku 0-12 lat. Warto regularnie zaglądać także do archiwalnych numerów - zawarte w nich treści są zawsze aktualne. Osoby, które nie posiadają wcześniejszych numerów przewodnika Dziecko Najlepsza Inwestycja, mogą kupić dowolny numer z archiwum na stronie  Ulubionykiosk.pl

Zobacz o czym pisaliśmy w zimowym numerze magazynu Dziecko Najlepsza Inwestycja.

            

Zobacz też:

Firmy