Nie przeocz - Wydawnictwo AVT

Dziecko Najlepsza Inwestycja na Targach Świat Dziecka

Wydawnictwo AVT

"Dziecko Najlepsza Inwestycja" przygotowało specjalny wideoreportaż z 3. edycji Międzynarodowych Targów Świat Dziecka, które odbyły się 5 i 6 kwietnia w Warszawie - "Szczęśliwe dzieci mają swój wymarzony świat!"

Radosne dziecięce święto w Hali Expo XXI przyciągnęło liczną rzeszę odwiedzających. Wśród gości Międzynarodowych Targów Świat Dziecka, oprócz rodziców z dziećmi, nie zabrakło też przyszłych mam, które ze skupieniem oglądały stoiska i zaopatrywały się w niezbędne dla maluszka produkty. Mogły też porozmawiać z położną i zapoznać się ze specjalistyczną literaturą.

Ponieważ głównym adresatem Targów Świat Dziecka były maluchy, cała przestrzeń została zaaranżowana specjalnie do ich potrzeb. Mogły się więc wyhasać na placu zabaw oraz w basenie z kolorowymi kulkami, a na trampolinie podskakiwały prawie pod sam sufit. Nie zabrakło smakołyków, zabawek, ani wesołej zabawy na scenie pod opieką animatorów. Przy stoiskach czekały słodycze i drobne upominki.

Małe elegantki i młodzi dżentelmeni przymierzali okolicznościowe stroje, korzystali z usług specjalnego dziecięcego fryzjera, a na ich buziach rozkwitały uśmiechy i fantazyjne makijaże. Najodważniejsi mogli zmierzyć swoje siły w walce z groźnym smokiem...

Także przy stoisku przewodnika Dziecko Najlepsza Inwestycja nie brakowało atrakcji. Na małych artystów czekał stolik z kolorowankami, kredkami Bambino i plasteliną oraz smaczne cukierki.

W tym czasie rodzice maluchów i starszaków też nie próżnowali. W ramach specjalnej ekspozycji "Świat małego mądrali" mogli uzyskać odpowiedzi na pytania, jak nie uśpić w dziecku geniusza, jak stymulować rozwój dziecka poprzez zabawę, a także, jak przygotować swoją pociechę do pierwszych zajęć w szkole, jak urządzić kącik do nauki i wybrać pierwszy komputer dla malucha.

Rynkowy Przewodnik Rodziców "Dziecko Najlepsza Inwestycja" był patronem medialnym 3 edycji Międzynarodowych Targów Świat Dziecka. Zapraszamy do obejrzenia foto- i wideorelacji z imprezy!

 
Szczęśliwe dzieci mają swój wymarzony świat! - relacja wideo przygotowana przez Dziecko Najlepsza Inwestycja
Szczęśliwe dzieci mają swój wymarzony świat! - relacja wideo przygotowana przez Dziecko Najlepsza Inwestycja

zdjęcie zajawkowe: Marcin Brona

            

Zobacz też:

Firmy