Nie przeocz - PINOKIO

Pinokio - polski producent bielizny i ubranek

PINOKIO

Pinokio to polski producent bielizny i ubranek dla niemowląt i dzieci. Od 20 lat jesteśmy producentem praktycznej i jednocześnie eleganckiej odzieży dla niemowląt i dzieci.

Dziewczęca czapka z Kolekcji Sowa

Małym klientom Pinokio proponuje szeroki asortyment bardzo dobrej jakości produktów, począwszy od bielizny i piżam po odzież codzienną oraz eleganckie kolekcje na specjalne okazje.

Cały asortyment produkowany jest bezpośrednio w siedzibie firmy z dzianin, tkanin, nici, półsurowców i elementów dekoracyjnych, takich jak hafty czy sitodruki, dostarczanych przez polskich dostawców. Dzięki temu możemy doskonale nadzorować proces produkcji i zapewnić naszym wyrobom najwyższą jakość.

Pinokio - dbałość o estetykę, komfort i bezpieczeństwo.

Nasze kolekcje dedykowane są dzieciom od okresu niemowlęcego po wiek przedszkolny. Dokładamy wszelkich starań aby spełniały one oczekiwania zarówno rodziców jak i dzieci pod względem wygody i bezpieczeństwa użytkowania.

Produkty Pinokio posiadają Certyfikat Bezpieczny dla Dziecka wydany przez Instytut Włókiennictwa.

Staramy się aby odzież, którą produkujemy, wyróżniała się pod względem estetycznym. Wiedząc, że poczucie piękna naszych pociech kształtowane jest od najmłodszych lat wkładamy wiele pracy w projekty naszych ubranek.

Ciągle wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory i kolekcje. Dzięki temu, produkty firmy Pinokio są nie tylko solidne i bezpieczne, ale także wspaniale prezentują się na dzieciach.

Proponujemy zapoznanie się z najnowszymi, wiosennymi kolekcjami Pinokio

Kolekcja Sowa dla dziewczynek - Pinokio

pobierz katalog (plik pdf 0,9mb)

Kolekcja Serious Man dla chłopców - Pinokio

pobierz katalog (plik pdf 1,1mb)

            

Zobacz też:

Firmy