Nie przeocz - BARTEK

Stylowe buty z nowej kolekcji BARTEK

BARTEK

W wiosenno-letniej kolekcji BARTEK znajdzie się coś dla poszukiwaczy trendów i nowinek. Stylowe buty z najnowszej linii BE MODERN pozwalają się wyróżnić i podkreślić oryginalność, a przy tym zadbać o zdrowie i komfort stópek.

Nowoczesna forma oraz fluorescencyjne barwy, to cechy, które przykuwają uwagę w wiosennej linii BE MODERN. Stylowe buty z tej linii zaskakują odważnymi połączeniami kolorystycznymi - biel z intensywnym różem, granat z turkusem lub pomarańczą, połączenie seledynowego z czernią.

Uzupełnieniem niektórych modeli są jaskrawe, kontrastowe sznurowadła oraz zdobienia w postaci gwiazdek i motywów piłkarskich. BE MODERN to linia dla odważnych, lubiących zwracać na siebie uwagę.

Stylowe buty BARTEK -  dla chłopców to powód do skakania z radości.

Wygląd tych stylowych butów to jednak nie jedyny powód, dla którego dzieci nie będą chciały ich zdjąć. Buciki BARTEK, dzięki specjalnie opracowanej technologii produkcji, są bardzo lekkie i miękkie.

Umieszczona w podeszwie super elastyczna pianka zapewnia wygodę i wpływa na utrzymywanie prawidłowego ustawienia stóp podczas chodzenia. Głęboko osadzone zapięcia - na rzepy lub sznurowane, zapewniają dodatkową stabilizację stopy, ale również ułatwiają zakładanie i zdejmowanie bucików.

 

Stylowe buty BARTEK

Wśród propozycji z linii BE MODERN odnajdziemy modele zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dla starszych.

            

Zobacz też:

Firmy