Nie przeocz - Klub Mamuśki

Klub Mamuśki zaprasza na spotkania z Pawłem Zawitkowskim

Klub Mamuśki

Znany polski fizjoterapeuta i "zaklinacz" dzieci - Paweł Zawitkowski, poprowadzi ciekawe warsztaty dla młodych mam. Najbliższe spotkania odbędą się 21 i 22 marca we Wrocławiu i Poznaniu.

Warsztaty, zatytułowane: "Co nieco o dzieciach, rodzicielskich dylematach, rozwoju i wychowaniu" adresowane są wyłącznie do samych mam. Podczas spotkania będzie można zadawać pytania, dyskutować, kupić książki Pawła Zawitkowskiego i otrzymać od niego autograf.

Paweł Zawitkowski we Wrocławiu

Na wrocławskie spotkanie z ekspertem Klub Mamuśki zaprasza 21 marca o godzinie 19:00. Odbędzie się ono w Hotelu Śląsk przy ul. Oporowskiej 40. Warsztaty są bezpłatne, ale organizatorki proszą wcześniej o wysłanie maila (info@klubmamuski.pl). W tytule maila należy wpisać: "Spotkanie z Pawłem Zawitkowskim" a w treści podać swoje imię i nazwisko.

Dodatkową atrakcją spotkania będą konkursy z nagrodami. Uczestniczki będą mogły wygrać książki z autografem, gry edukacyjne oraz różne ciekawe gadżety.

Paweł Zawitkowski w Poznaniu

Dzień później słynny fizjoterapeuta pojawi się w Poznaniu. Spotkanie, zorganizowane przez poznański oddział Klubu Mamuśki, odbędzie się 22 marca o godz. 19:00 w Centrum Konferencyjnym Adam's przy ul. Jana Matejki 62.

Zapisy na spotkanie przyjmowane są mailowo, pod adresem: poznan@klubmamuski.pl. W tytule maila należy wpisać: "Spotkanie z Pawłem Zawitkowskim", a w treści podać swoje imię i nazwisko.

Rynkowy Przewodnik Rodziców "Dziecko Najlepsza Inwestycja" jest patronem medialnym cyklu spotkań z Pawłem Zawitkowskim. Informacje o kolejnych spotkaniach już wkrótce!

            

Zobacz też:

Firmy