Nie przeocz - Caretero

Caretero na wiosnę

Caretero

Wiosenne wyprawy w towarzystwie malucha rządzą się swoimi prawami. W wiosennej ofercie Caretero znajdziemy parę propozycji na wyjazd z dzieckiem.

Zarówno na kilkudniowy, jak i dłuższy wyjazd z maluszkiem, warto zabrać ekwipunek, który umożliwi dziecku komfort snu i przestrzeń do zabawy a także bezpieczeństwo, zaś dla rodziców będzie wygodny, poręczny i nie zajmie wiele miejsca w samochodzie. Szczególnie polecane są tu rozmaite składane akcesoria - łóżeczka i kojce.

Łóżeczko turystyczne Caretero Grande

Caretero Grande - łóżeczko turystyczne

Na dłuższe wyjazdy dobrze sprawdzi się specjalne, turystyczne łóżeczko, w którym maluch wyśpi się równie wygodnie, jak w domu. Caretero Grande to bogato wyposażone łóżeczko dla wymagających. Posiada system Double-Lock, zabezpieczający przed samoczynnym złożeniem się i gwarantujący maluszkowi bezpieczeństwo.

Dużą wygodę w opiece nad mniejszymi dziećmi (do 9 kg) zapewnia podwieszana podłoga oraz zdejmowany przewijak. Ponadto w zestawie znajduje się wiele przydatnych dodatków, np. zdejmowana budka wyposażona w odczepianą moskitierę i pluszowe zabawki, pozytywka z wibracją i lampką oraz płozy do bujania. Gdy dziecko podrośnie, będzie mogło skorzystać z drzwiczek otwieranych na zamek błyskawiczny.

Aktywni rodzice docenią kółka ułatwiające przemieszczanie łóżeczka oraz wygodną torbę do jego transportu.

Kwadratowy kojec Quadra Caretero

Caretero Quadra - praktyczny kojec

Zarówno w domu, jak i w podróży, młodym rodzicom może przydać się lekki kwadratowy kojec. Kojec Caretero Quadra, wyposażony w materacyk, moskitierę oraz uchwyty do nauki wstawania, sprawdzi się jako miejsce wypoczynku i zabawy dla maluszka w każdych okolicznościach.

Jest łatwy do złożenia i wygodny w transporcie. W zestawie znajduje się pojemna torba do przenoszenia złożonego kojca.

            

Zobacz też:

Firmy