Nie przeocz - Klub Mamuśki

Miejsce dla każdej mamy - Klub Mamuśki ruszył w stolicy!

Klub Mamuśki

Prężnie działający Klub Mamuśki ma już swój oddział w stolicy! Uroczyste otwarcie nowego oddziału odbyło się 12 marca br.

Klub Mamuśki to unikalne miejsce dedykowane mamom. Inicjatywa zrodziła się w 2011 r. we Wrocławiu. Warszawa to kolejne miejsce na mapie Polski, które będzie aktywnie wspierać mamy i pomagać im budować "mamusiową" społeczność.

Ambasadorkami Klubu Mamuśki zostały dwie piękne aktorki i - co najważniejsze - młode mamy: Joanna Gleń i Marietta Żukowska. Wraz ze swoimi córeczkami - Polą i Lolą - wzięły one udział w otwarciu warszawskiego oddziału.

Klub Mamuśki - o mamach i dla mam

Klub Mamuśki działa już w 6 polskich miastach: Wrocławiu, Gliwicach, Dzierżoniowie, Poznaniu, Nysie i Warszawie. Jest organizacją non-profit, którą założyły i prowadzą młode mamy.

"Mamy to aniołowie na praktykach" - tak brzmi motto klubu. Jednak czasem i one potrzebują chwili odpoczynku i wytchnienia. Celem organizatorek jest integracja środowiska i motywowanie swoich członkiń do tego, by chciały rozwijać się nie tylko jako mamy, ale i jako kobiety. Warszawski klub, podobnie jak pozostałe oddziały, organizować będzie cykliczne i - co najważniejsze - całkowicie bezpłatne spotkania dla młodych mam.

Czas dla Mamy

Klub Mamuśki otwarty jest dla każdej kobiety - mamy, która chce na chwilę oderwać się od codziennych spraw i wygospodarować czas dla siebie, a jednocześnie nawiązać znajomości z innymi młodymi mamami.

Do udziału w klubowych spotkaniach zaproszone są wszystkie mamy - także te, które dopiero spodziewają się maleństwa.

Pierwsze spotkanie warszawskiego Klubu Mamuśki odbędzie się 19 marca o godzinie 19:00 w Kredkafe przy ul. Al. Wyzwolenia 14. Młode mamy będą mogły spotkać się z dietetyczką i dowiedzieć się, dlaczego warto czytać etykiety... nie tylko na produktach dla dzieci. Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Wystarczy wysłać mail na adres warszawa@klubmamuski.pl

Więcej informacji o Klubie Mamuśki i jego działalności można znaleźć na stronie www.klubmamuski.pl oraz na portalu społecznościowym facebook www.facebook.com/klubmamuski

            

Zobacz też:

Firmy