Nie przeocz - KidZone Strefa Szczęśliwych Dzieci

Znak Jakości KidZone - II Edycja Projektu

KidZone Strefa Szczęśliwych Dzieci

Ruszyła II Edycja Projektu Znak Jakości KidZone. Honorowy patronat nad inicjatywą objął Rzecznik Praw Dziecka. Rynkowy Przewodnik Rodziców "Dziecko Najlepsza Inwestycja" jest jednym z patronów medialnych II edycji projektu.

Znak Jakości KidZone skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami dedykowanymi najmłodszym. Jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, a także:

Certyfikat Znak Jakości KidZone

 • podnosi prestiż w oczach konkurencji,
 • pomaga w efektywnym budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i jej renomy,
 • dynamizuje pozyskiwanie nowych klientów i kontrahentów,
 • potwierdza właściwe zarządzanie firmą oraz wysoką jakość oferowanych towarów i usług,
 • umacnia pozycję firmy na rynku,
 • pomaga w rozwoju firmy oraz sprzyja wzrostowi konkurencyjności.

Celem Projektu Znak Jakości KidZone jest promowanie idei najwyższej jakości wśród firm kierujących swoją ofertę do rodziców i dzieci. Producenci, dystrybutorzy oraz usługodawcy spełniający to kryterium mogą ubiegać się o certyfikat Znak Jakości KidZone.

Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług. Wyróżnienie pozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości.

Przyznanie Znaku Jakości KidZone jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw, które poprzez stałe podnoszenie standardów osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

Certyfikat Znak Jakości KidZone - synonim najwyższej jakości

Znak Jakości KidZone - informacja dla firm

Zainteresowane firmy mogą zgłaszać się do projektu na bieżąco, jednak nie później niż do dn. 31.12.2013.

Szczegółowe informacje (regulamin, formularze zgłoszeniowe) dostępne są na stronie - www.kidzone.com.pl.

Uroczysta Gala Finałowa z udziałem laureatów odbędzie się w styczniu 2014 r.

Patroni medialni: parenting.pl, Bajkownia- Fabryka Bajek, Baby Radio, dzidziusiowo.pl, wolnasobota.pl, LaDiva, MamaJakTy, Dziecko- Najlepsza Inwestycja, bejbej.pl; Dobra Mama, e-maluszki.pl, Dziecko w Warszawie, Edula.pl, Mama na zakupach, Edupełzaki, SkarbyDzieci.pl, Radio Bajka, Miejsca Dzieci, Zaradna Mama, Modaija.pl, miesięcznik Gaga, Lupiko.pl, Bliżej przedszkola, babyonline.pl

Patronat Honorowy Projektu Znak Jakości KidZone - Rzecznik Praw Dziecka!

Patronat Strategiczny Projektu Znak Jakości KidZone -
MultiExpo - organizator targów Moje Dziecko!

Organizator Projektu Znak Jakości

KidZone Strefa Szczęśliwych Dzieci - realizator Projektu Znak Jakości, wydawca Kart rabatowych dla Rodziców, organizator Programu Lojalnościowego dla firm z branży dziecięcej, Agencja marketingowa

KidZone Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 47
02-672 Warszawa
www.kidzone.com.pl
kidzone@kidzone.com.pl
znakjakosci@kidzone.com.pl
      

Zobacz też:

Firmy