Nie przeocz - Fundacja Wybieram Zdrowie

Pokaż, jak umiesz lepić bałwana - akcja Wielki Bałwan Warszawski

Fundacja Wybieram Zdrowie

Za oknem mamy piękną śnieżystą zimę. Czas najwyższy wyjść na podwórko, żeby wspólnie z dzieckiem lepić bałwana. Akcja Wielki Bałwan Warszawski to dobra okazja do aktywnego spędzenia czasu dla rodziców i dzieci. Uczestnicy akcji mogą wygrać fajne nagrody.

Lepić bałwana? Nic prostszego!

Akcja Wielki Bałwan Warszawski ruszyła 19 stycznia na Pradze i potrwa przez 6 tygodni. Co tydzień będzie się odbywać w innej dzielnicy!

Przyjdźcie i pokażcie, jak potraficie lepić bałwana! Drużyna (maksymalnie 3 osobowa), która ulepi największego, dostanie nagrody!

Akcja Wielki Bałwan Warszawski

Kiedy: 19 stycznia 2013 r. o godzinie 11:00 odbędzie się zbiórka

Gdzie: Park Skaryszewski przy Pomniku Wdzięczności  pośrodku głównej alei Parku Uwaga!!! W ciągu kolejnych 6 tygodni (również podczas ferii zimowych) akcja Wielki Bałwan Warszawski odbędzie się w dzielnicach Bemowo, Bielany, Mokotów, Białołęka i Wola (miejsce każdorazowo będzie podane przez organizatora do 3 dni max przed spotkaniem).

Zasady: W ciągu 1 godziny zespół składający się z 3 osób dorosłych powinien ulepić bałwana. UWAGA!!! Dzieci do lat 7 mogą być dołączone do zespołu nadprogramowo.

Ekipa filmowa TVP Warszawa podczas akcji Wielki Bałwan Warszawski na Pradze robi wywiad z bohaterem dnia.

Zestaw nagród będzie obejmował produkty partnerów akcji Wielki Bałwan Warszawski tzn.: Eterno, Ogródek dziadunia, Vivi, PAT&RUB, Lavera, SYS, Surovital, Natural Crispy, Putka oraz Wasa.

Jeśli uważasz, że nikt nie potrafi lepić bałwana lepiej od Ciebie i Twoich bliskich  - przyjdź razem z nimi 26 stycznia i weź udział we wspólnej zimowej zabawie

Akcja Wielki Bałwan Warszawski cz.2 (Bemowo)

Już 26 stycznia 2013 odbędzie się kolejna część akcji Wielki Bałwan Warszawski 
w dzielnicy Bemowo
(niedaleko Fortów Bema).

Szczegóły oraz mapkę znajdziecie Państwo w opisie wydarzenia na Facebook'u

            

Zobacz też:

Firmy