Nie przeocz - Positive Life

Mama idealna - mama nieszczęśliwa?

Positive Life

Chciałabyś jak najlepiej wychować swoje dziecko, zapewnić mu czułą opiekę, świetną edukację, dużo miłości i uwagi - jednym zdaniem być Mamą Idealną?

Postawiłaś na perfekcjonizm, bo przecież "musisz" spełnić swoją rolę idealnej strażniczki domowego ogniska. Niestety w swoim planie nie przewidziałaś jednego - doba ma tylko 24 godziny, a twoje siły psychiczne i fizyczne nie są workiem bez dna.

Media krzyczą - kobieta bez problemu może pracować zawodowo, gotować dziecku zupki i robić wymyślne deserki, a do tego jeszcze znaleźć czas, by wypucować dom, zrobić pranie, prasowanie i siebie na bóstwo. Tylko jak to wykonać w praktyce? Jak dać sobie radę, gdy pragnienie bycia matką idealną, poświęcającą się dla swoich dzieci, zderza się z szarą rzeczywistością, pełną codziennych obowiązków, zmęczenia i problemów?

Naucz się mądrej troski siebie i dziecko

Jeśli masz już dość stresu, życia w biegu, zagubienia, ciągłego zmęczenia, wybuchów złości i natrętnych myśli - "Czy daję mojemu dziecku wszystko, co najlepsze?, "Czy sposób, w jaki je wychowuję jest na pewno słuszny?" - to znak, że czas na przemianę... Czas wyrzucić ze słownika słowa "muszę, co inni powiedzą, tak trzeba" - i zastąpić je mądrą troską o siebie i swoje dziecko.

Zmień swoje życie o 360° - weź udział w kursie on-line "Zrelaksowana mama"!

Zrelaksowana mama to kurs on-line przygotowany specjalnie dla Ciebie. To możliwość nauczenia się skutecznego zarządzania czasem w domu i pracy. Trening mądrego ustalania priorytetów i reagowania na potrzeby zarówno dziecka, jak i swoje. Udział w nim pomoże Ci zrozumieć, jakie błędy popełniasz w podejściu do rodzicielstwa oraz zmniejszyć napięcie i poczucie winy związane z trudem łączenia życia zawodowego ze sferą życia rodzinnego.

To szkolenie jest idealną receptą na twoje problemy - szczególnie, jeśli nie możesz sobie poradzić z poczuciem przymusu bycia mamą "idealną", efektywną organizacją czasu, dylematami, że może zbyt mało czasu poświęcasz dziecku, frustracją wywołaną koniecznością godzenia obowiązków zawodowych z wychowaniem dziecka, dylematami i pytaniem o to, czy zapewniasz dziecku wszystko, co potrzebne do jego prawidłowego rozwoju, stresem związanym z codziennymi problemami rodzinnymi, brakiem cierpliwości do dziecka.

Koniec zamartwiania się, życia w stresie - weź udział w kursie i stań się Zrelaksowaną Mamą. Osobą, która potrafi czerpać satysfakcję z przebywania i kontaktu z dziećmi, która potrafi znaleźć równowagę i żyć w harmonii ze sobą. Czas uwierzyć w siebie!

Jak zostać Mamą Zrelaksowaną? - zapisz się na kurs on-line

Wystarczy dostęp do Internetu, by etap po etapie przejść szereg różnorodnych ćwiczeń i wykładów: kolorowe slajdy, ciekawe zadania praktyczne, problemy tłumaczone na konkretnych przykładach z życia codziennego, rzetelna wiedza w przystępnej formie. To Ty decydujesz, kiedy i ile czasu poświęcasz na naukę!

To nie puste frazesy, nudna teoria - stawiamy na praktykę! Zadania podczas poszczególnych etapów nie są wyłącznie wirtualne, ale odnoszą się do typowych sytuacji i problemów - masz możliwość przyjrzeć się sobie, swojemu podejściu do macierzyństwa, określić błędy, jakie popełniasz i zmodyfikować swoje poglądy. Dzięki takiej specyfice kursu w namacalny sposób zmienisz swoją rzeczywistość na lepsze.

Realizując kolejne zadania w praktyce sprawisz, że poprawią się relacje w Twojej rodzinie, a Ty sama zyskasz wiarę w siebie. Poprzez zmianę swojego nastawienia i samoakceptację nauczysz się czerpać radość z kontaktu z dzieckiem, który zamiast powodować frustrację, stanie się źródłem poczucia spełnienia i szczęścia.

Program można zakupić pod adresem: http://stressfree.pl/zrelaksowanamama/

Projekt współfinansowany jest przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 8.1.

            

Zobacz też:

Firmy