Nie przeocz - RoomMates

Konkurs "Wymarzony pokój Twojego dziecka" - wyniki

RoomMates

Czy urządzając dziecięcy pokój kierujemy się bardziej gustem dziecka, czy własnym? Zapraszamy do konkursu, w którym możesz wygrać kolorowe ścienne aplikacje. Dzięki nim błyskawicznie odmienisz pokój!

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie "Wymarzony pokój Twojego dziecka", porozmawiaj ze swoim maluchem i wypytaj go, jak sobie wyobraża pokój swoich marzeń. Na podstawie tej rozmowy napisz krótką historyjkę i prześlij ją na adres wydawnictwa lub drogą mailową: redakcja@zakupydladziecka.pl.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone zestawami kolorowych aplikacji RoomMates: Kalendarz, Kolorowe Safari i Wyprawa do Dżungli.

Nagrodami w konkursie "Wymarzony pokój Twojego dziecka" są:

     
Aplikacja Kalendarz   Aplikacja kolorowe Safari Aplikacja Wyprawa do Dżungli
Więcej informacji o produktach na: www.roommates.com.pl


Zapoznaj się z regulaminem konkursu "Wymarzony pokój Twojego dziecka"

Wyniki konkursu Wymarzony pokój Twojego dziecka

I miejsce: Pani Małgorzata Kaczor z Julką
Nagroda: Aplikacja Wyprawa do Dżungli

Bajka o "dorosłej" Meli.

Pewnego dnia, myszka Mela podeszła do swojej mamy i zapytała:

- Mamusiu, czy pięć lat to dużo?

- A dlaczego pytasz? - odpowiedziała mama.

- Bo ja myślę, że jestem już duża i chciałabym mieć swój pokój. Taki sam, jak śnił mi się w nocy. Był taki piękny... Mamo, zgodzisz się?

Mama uśmiechnęła się i poprosiła córeczkę, by opowiedziała, jak ma wyglądać ten pokoik.

- Chciałabym mieć łóżko z kory dębu- zaczęła Mela - brązowe, duże i żeby dało się na nim skakać. I różowy kocyk i dywan.

- Może zrobimy je z płatków róż? - zapytała mama.

- O tak! One są takie mięciutkie! Chcę mieć pudełeczka na moje skarby i biurko i półeczki.

- Z łupinek orzecha zrobimy pudełka, a meble zrobi tata, jeśli go poprosisz- odpowiedziała mama. Córeczko, a czy Ty wiesz, że o własny pokój trzeba dbać i sprzątać zabawki?

- Obiecuję z ręką na sercu, że mój pokój będzie zawsze piękny!

Mela byłą tak podekscytowana, że aż miała wypieki na twarzy. Czuła się taka dorosła, przecież własny pokój to duża odpowiedzialność!

II miejsce: Daniela Czarniecka
Nagroda: Aplikacja Safari

Mój wymarzony pokój

Uwielbiam wszystko, co kolorowe, zatem takie właśnie byłyby ściany w moim pokoju. Jedna zielona, druga różowa, trzecia żółta, a czwarta - niebieska - na niej byłaby wymalowana tęcza. Zamiast tradycyjnego łóżka miałabym hamak! Bardzo lubię koty, zatem mój kot miałby w moim pokoju duży, wielopiętrowy drapak, na którym szalałby do woli, a także koszyk, w którym by spał. Oprócz tego chciałabym, żeby znalazło się miejsce na duże akwarium, teraz mam tylko malutkie, a w tym wielkim mogłoby pływać mnóstwo rybek.

Lampa byłaby w kształcie ryby, a na podłodze leżałby miękki, gruby dywan, bo lubię na podłodze grać w różne gry, rysować czy malować - to najlepsze miejsce:) Mama zawsze narzeka na nieporządek w moim pokoju, zatem chciałabym mieć olbrzymią szafę, w której zmieściłyby się wszystkie rzeczy: zabawki, ubrania. Mogłaby mieć lustrzane drzwi, mój kot uwielbia wszelkie lustra. A na drzwiach nalepiłabym tyle naklejek ile bym chciała, bo uwielbiam naklejki;)

III miejsce: mama Edyta z córką Zuzią!
Nagroda: Aplikacja Kalendarz

Wymarzony pokój córeczki

Moja córka Zuzanna jest wielką fanką świata magii. Jej wymarzony pokój to połączenie świata wróżek i krainy czarów. Pokój obowiązkowo musi być fioletowy, bo to jej ulubiony kolor! Na ścianie najchętniej chciałaby mieć wielkie, kolorowe drzewo mieniące się zaczarowanym pyłem, a na podłodze ścieżkę prowadzącą do tajnej skrytki pod łóżkiem.

Zuzia ma cztery lata, jest na etapie poznawania literek i cyfr, więc ja jako mama zaaranżowałabym pokój tak, aby służył zarówno do zabawy, jak i nauki. Ścieżkę na po podłodze wykleiłabym kolorowymi dużymi literami, a na zaczarowanym drzewie na ścianie umieściłabym cyferki. Zuzia uwielbia też malować, więc drzwi do pokoju pomalowane by były kredą tablicową, co też jest małym marzeniem mojej córci! :) Pozdrawiamy

            

Zobacz też:

Firmy