Nie przeocz - Dla Mamy i Maleństwa

Dla Mamy i Maleństwa

Dla Mamy i Maleństwa

Dla Mamy i Maleństwa to zaprojektowany z myślą o rodzicach program, który pomaga zadbać o to, co najważniejsze - zdrowie dziecka i własne.

Program Dla Mamy i Maleństwa oferuje jego uczestniczkom dostęp do atrakcyjnych rabatów - nawet do minus 25 proc. - na starannie wybrany asortyment produktów pielęgnacyjnych i leczniczych dla mam i małych pociech oraz do portalu propagującego specjalistyczną wiedzę nt. zdrowia dziecka i mamy.

Dla Mamy i Maleństwa - rabaty i promocje

Co trzy miesiące w oparciu o sugestie ponad 180 tys. uczestników programu Dla Mamy i Maleństwa i wiedzę farmaceutów, wybieramy to co najlepsze dla zdrowia pociech. Wszystkie produkty objęte rabatami prezentowane są w specjalnym katalogu promocyjnym aktualizowanym kwartalnie.

Program skierowany jest głównie do kobiet w ciąży, jak również posiadających dzieci w wieku do lat 5. Zadaniem programu jest zbudowanie trwałej, długoterminowej relacji kobiet z grupy docelowej z programem, zaproponowanie uczestnikom dodatkowych korzyści wynikających z posiadania karty i uczestnictwa w samym programie.

Dla naszych stałych uczestników Programu dla Mamy i Maleństwa przygotowujemy we współpracy z różnymi partnerami specjalne bardzo atrakcyjne promocje na produkty i usługi dla rodziców i dzieci.

Jak zapisać się do programu?

Do programu może przystąpić każda mama w ciąży lub z małym dzieckiem. Wystarczy że wypełni ona formularz rejestracyjny Programu Dla Mamy i Maleństwa dostępny na stronie www.dlamamyimalenstwa lub w jednej z placówek współpracujących w ramach programu. Po rejestracji otrzyma na adres domowy kartę programu uprawniającą do korzystania z rabatów.

            

Zobacz też:

Firmy