Nie przeocz - teutonia

Niezbędnik małego podróżnika - o czym warto pamiętać podczas zimowych spacerów z maluszkiem

teutonia

Nadchodzące miesiące to prawdziwe wyzwanie dla małych podróżników i ich mam. Marznący deszcz, śnieg czy silny wiatr nierzadko zniechęcają do codziennych spacerów i sprawiają, że zostają one ograniczone do niezbędnego minimum. Odpowiednie przygotowanie pozwoli na śmiały podbój zimowych krajobrazów. Akcesoria marki teutonia zapewnią komfort i ciepło nawet podczas najchłodniejszych dni, zamieniając każdą podróż w prawdziwą przyjemność.

Doskonałym rozwiązaniem na chłodniejsze dni będą śpiworki zapewniające ciepło i wygodę maluszka. Klasyczny śpiworek zimowy teutonia all around o regulowanej długości posiada ciepły materiał wypełniający i nieprzepuszczającą wiatru powłokę wierzchnią.

Z kolei na srogie zimy idealnym rozwiązaniem będzie śpiworek teutonia z owczego futerka, zapewniający utrzymanie naturalnej temperatury i optymalnej izolacji. Do jego wykonania została użyta wysokiej jakości wełna z merynosów charakteryzująca się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz przyjemną w dotyku fakturą.

Wkładka Mini Nest teutonia

Innym pomysłowym rozwiązaniem gwarantującym maluszkowi ciepło jest wkładka teutonia Mini Nest stosowana w gondolach teutonia, przeznaczonych dla noworodków. Jej dodatkową zaletą jest możliwość użycia jako osłony na nóżki w foteliku samochodowym teutonia Tario.

Przydatnym akcesorium podczas zimowych spacerów będzie również folia ochronna. Wykonana jest z nieprzemakalnego materiału, a dzięki otworom wentylacyjnym zapewnia dziecku stałą cyrkulację powietrza. Jej przednią część można otwierać, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie maluszka. Folię można również przymocować do wózka spacerowego, dzięki czemu także starszy brzdąc będzie mógł swobodnie wysiąść ze swego pojazdu.

Mufka do wózka teutonia

Wychodząc na spacer z maluszkiem nie można również zapomnieć o własnym komforcie i ochronie przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Gdy temperatura spadnie poniżej zera nieocenioną pomocą dla zziębniętych dłoni będzie mufka teutonia, posiadająca futerkowe wewnętrzne wysłanie oraz obszycie z wodoodpornego materiału.

W mokre i deszczowe dni doskonale sprawdzą się również ochraniacze na koła zabezpieczające przed zabrudzeniami. Posiadają one regulowany zacisk, dzięki czemu ich założenie trwa tylko chwilę, przez co szybko i sprawnie pozwalają na wprowadzenie wózka bezpośrednio do domu bez pozostawiania śladów błota. Pokrowce przydadzą się również przy pakowaniu wózka do bagażnika samochodu.

            

Zobacz też:

Firmy