Nie przeocz - Reinhold Expo

Międzynarodowe Targi Kid's Biz Fair zapraszają!

Reinhold Expo

Międzynarodowe Targi Artykułów Dla Dzieci i Niemowląt Kid’s Biz Fair, które odbędą się w Warszawie 16-17 października 2012, to dobra okazja, aby zdobyć nowych partnerów w biznesie i nawiązać cenne kontakty.

Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt Kid's Biz Fair to dwa dni biznesowe adresowane do producentów, hurtowników oraz importerów - impreza branżowa, która zgromadzi zarówno liderów rynku branży dziecięcej, jak i wiele nowych, obiecujących firm.

Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt
Kid's Biz Fair

Wystawcy:

 • producenci,
 • importerzy,
 • hurtownicy.

Odwiedzający:

 • sklepy internetowe, stacjonarne, sieciowe,
 • placówki edukacyjne,
 • dystrybutorzy,
 • osoby poszukujące pomysłu na biznes.

Targi Kid's Biz Fair - wiedza fachowa

Międzynarodowe Targi Kid’s Biz Fair to doskonałe miejsce, aby przedstawić nowości związane z branżą dziecięcą, pozyskać nowych partnerów biznesowych i podpisać nowe kontrakty handlowe.

Poza prezentacją produktów na stoiskach odbędą się również szkolenia, warsztaty oraz forum branżowe zaprezentowane przez czasopisma:

 • "Branża Dziecięca" - wykład pt. "O czym klienci nie mówią sprzedawcom",
 • "Świat Zabawek" - warsztaty Toy Shop dla profesjonalistów. Wezmą w nich udział wybitni prelegenci, którzy przystępnym językiem przybliżą tematy związane z nowymi mediami. Unikalna formuła pozwoli zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną, którą uczestnicy będą mogli wykorzystać w codziennej pracy.

Najważniejsza impreza branży dziecięcej

Międzynarodowe Targi Kid’s Biz Fair są reklamowane między innymi w czasopismach branżowych, między innymi w jesiennym wydaniu przewodnika rynkowego Dziecko - Najlepsza Inwestycja, w prasie codziennej, w kampanii rozgłośni radiowych o profilu ekonomiczno-biznesowym, na stronach parentingowych, w portalu społecznościowym Facebook, poprzez ogólnopolską kampanię reklamową, jak i za pomocą patronów medialnych.

W celu dotarcia do jak największej grupy mniejszych przedsiębiorców zainteresowanych tematyką, przygotowujemy również specjalny mailing informujący o targach, który dociera bezpośrednio do przedsiębiorstw działających w branży dziecięcej.

Organizator Targów Kid's Biz Fair:

Reinhold Expo sp. z o.o.
ul. J. Wybickiego 5
01-345 Warszawa
tel. +48 (22) 826-54-18

      

Zobacz też:

Firmy