Nie przeocz - Jardrew

Meble do pokoju niemowlęcia

Jardrew

Czas oczekiwania na narodziny dziecka to moment, aby przygotować wszystko na jego przyjście - także pokoik. Meble do pokoju niemowlęcia powinny pasować do reszty domu, a zarazem spełniać postulat bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Wybierając meble do pokoju niemowlęcia, warto brać pod uwagę:

 • Bezpieczeństwo
Łóżeczko Miś, producent Jardrew

Aby produkt był uznany za bezpieczny dla małego dziecka, musi spełniać określone warunki, dotyczące np. minimalnej odległości między szczebelkami łóżeczka czy odpowiedniego oznaczenia najwyższej możliwej wysokości materaca. Warto wybrać producenta, który, oprócz odpowiednich atestów, posiada przychylne opinie od zewnętrznych instytucji opiniodawczych, np. Instytutu Matki i Dziecka. Warto też sprawdzić, co o marce piszą użytkownicy portali dla młodych rodziców.

 • Materiał i wykonanie

Pomimo znacznej popularności mebli z płyty meblowej, utrzymanych w nowoczesnych połączeniach kolorów ciemnych z bardzo jasnymi, wciąż najpopularniejsze są meble sosnowe oferowane w szerokiej palecie kolorów. Numerem jeden jest oczywiście uniwersalny kolor naturalny, pozostałe miejsca na podium należą się kolorom olcha oraz orzech.

Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, warto zwrócić uwagę na zestaw mebli do pokoju niemowlęcia marki Jardrew, model Kacper.

Atuty zestawu mebli do pokoju niemowlęcia Kacper

 • atrakcyjna cena,
 • solidne wykonanie,
 • pozytywne opinie o produktach marki Jardrew ze strony zarówno użytkowników, jak i autorytetów w dziedzinie bezpieczeństwa, np. Instytutu Matki i Dziecka.
      

Zobacz też:

Firmy