Nie przeocz - Mikrus

Bujaczek-leżaczek - domowy sposób na bujanie

Mikrus

Bujaczki-leżaczki to bezpieczeństwo i komfort dla dziecka oraz ogromna wygoda dla rodziców, np. przy karmieniu i zabawie.

Leżaczek-bujaczek z funkcją kołysania na boki

Bujanie to znany od pokoleń sposób na ukojenie i uspokojenie każdego malucha, a także na dostarczenie mu zabawy i przyjemności. Oczywiście, najwyżej w dziecięcej hierarchii znajdują się ramiona mamy, jeśli jednak nie może ona akurat ukołysać malucha, rozwiązaniem mogą być specjalne mebelki lub urządzenia, tzw. bujaczki-leżaczki.

Bujaczek-leżaczek pozwala też rodzicom na chwilę relaksu, w czasie gdy dziecko wygodnie odpoczywa lub śpi. Mebelek posiada dodatkowo zawieszone na pałąku zabawki, które przyciągają uwagę dziecka, a także regulowane oparcie i wygodny zagłówek.

Staranne wykonanie, dobrej jakości materiały oraz niepowtarzalne wzory kolorystyczne uzupełniają walory bujaczka-leżaczka, sprawiając, że jest on nie tylko wygodnym i funkcjonalnym sprzętem, ale też ciekawym, estetycznym elementem wystroju wnętrza.

Firma Mikrus oferuje różne wersje - leżaczki jeżdżące, z opcją kołysania nie tylko w przód i w tył, ale i na boki. A gdy dziecko podrośnie, leżaczek będzie mógł zamienić się w prawdziwy fotel bujany!

            

Zobacz też:

Firmy