Nie przeocz - Gomera

Fliker - całkiem nowy sposób jazdy

Gomera

Fliker... trochę sport... trochę fitness... ale przede wszystkim świetna zabawa! Dla każdego!

Od zeszłego roku na ścieżkach rowerowych i w parkach całej Europy pojawiło się coś nowego. Nie rower, nie hulajnoga, nie deskorolka i nie rolki, a więc co ? Po prostu wszystko w jednym, a zarazem coś zupełnie innego ... to fliker.

Fliker to... całkiem nowy sposób jazdy.

Scooter z napędem grawitacyjnym! Bez konieczności kontaktu z podłożem – po prostu bujasz się i ... jedziesz! Bez odpychania, fliker nabiera prędkości w skręcie, jak narty carvingowe, a więc narty przez cały rok? W mieście? Teraz to możliwe.

Przenosisz ciężar ciała z nogi na nogę i już... to takie proste i zarazem genialne. Na flikerze może jeździć każdy od 5 do 105 lat. To nowy rodzinny sport. Opanowanie techniki jazdy nie wymaga mozolnych treningów, już po minucie pokochasz to urządzenie. Oczywiście trening czyni mistrza, ale żeby świetnie się bawić, wystarczy tylko minuta ćwiczeń.

Dzięki kauczukowym kołom, silnym hamulcom i szerokim oparciom na stopy flikery są nieprawdopodobnie zwrotne i jednocześnie bezpieczne! Dzięki 3 dużym kołom w układzie trójkątnym są bardzo dynamiczne. Doskonałą jakość jazdy gwarantują najnowszej generacji łożyska ABEC7. Masywna stalowa konstrukcja sprawia, że napęd grawitacyjny jest niezwykle skuteczny - fliker bardzo szybko rozpędza się nawet do 30 km/h.

Wszystkie modele flikerów są bardzo stabilne i wytrzymałe! Składanie flikera zajmuje kilka sekund, do tego jego stosunkowo niska waga sprawia, że możesz zabrać go ze sobą wszędzie, bez problemu zmieścisz go też w bagażniku samochodu. Teraz możesz przemieszczać się po mieście szybko i jednocześnie przyjemnie.

Hulajnoga trójkołowa Fliker 1 Hulajnoga trzykołowa Fliker 3 Hulajnoga trójkołowa Fliker 5

Wszystkie modele flikerów już dostępne w Polsce.

Wyłączny dystrybutor w Polsce:
FHU Gomera
ul. Tkacka 32
34-120 Andrychów
Tel/fax: (33) 870 52 33
Infolinia: 801 504 200
www.fliker.com.pl

            

Zobacz też:

Firmy