Nie przeocz - BARTEK

Kolekcja obuwia marki Bartek jesień-zima 2013

BARTEK

BARTEK zachwyca swoją kolekcją modnych i prozdrowotnych butów. Kolekcja obuwia marki BARTEK na sezon jesień/zima 2012/2013

Najnowsza kolekcja zimowa charakteryzuje się niebanalnym wzornictwem oraz spełnia wysokie wymogi jakościowe. Kolekcja obuwia marki BARTEK to połączenie obowiązujących trendów, najwyższej jakości wykończenia i gatunków materiałów.

Bartek od lat dba o prawidłowy rozwój stóp dzieci. Konsekwentnie w każdym sezonie BARTEK wprowadza nowoczesne rozwiązania w produkcji obuwia. Głównym wyznacznikiem są potrzeby najbardziej wymagających klientów czyli dzieci oraz ich rodziców.

Unikalne rozwiązania technologiczne w kolekcji obuwia marki Bartek jesień-zima 2013

Podczas projektowania najnowszej kolekcji jesienno-zimowej szczególną uwagę poświecono walorom użytkowym produktów.

Zupełna nowość to wykorzystanie membrany SYMPATEX REFLEXION, która daje 100% wodoszczelności i wiatroszczelności przy równoczesnej optymalnej oddychalności. Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednią regulację mikroklimatu wewnątrz buta oraz cyrkulację powietrza, co zapewnia komfort i higienę. Nowa membrana to zmniejszenie utraty ciepła ciała. Aluminiowa powłoka membrany umożliwia odbicie do 75% ciepła własnego ciała, co oznacza zmniejszenie utraty ciepła nawet o 3,6°C.

Teraz jeszcze cieplej z membraną SYMPATEX REFLEXION, która:

  • nie przepuszcza wiatru, deszczu i śniegu,
  • odprowadza pot,
  • pozwala na oddychanie i chłodzenie stopy,
  • zatrzymuje ciepło w bucie.

Unikatowym rozwiązaniem jest także umieszczenie na butach elementów odblaskowych, które powodują lepszą widoczność dzieci po zmierzchu.

W wybranych modelach zastosowany specjalne wkładki B-FRESH - antybakteryjna i antygrzybiczna, dzięki której obuwie BARTEK dłużej zachowuje świeżość, chroniąc stopę dziecka przed drobnoustrojami. Stosowane również są wkładki Dry&Go - nowa wkładka absorbuje wilgoć, by wewnątrz było zawsze sucho i higienicznie. Gdy dziecko wyjmie stopę, wilgoć natychmiast odparuje i nie pozostawia po sobie śladu. To świetna ochrona przed powstawaniem bakterii, grzybów oraz kłopotliwego zapachu potu.

Zastosowanie innowacyjnych technologii przy tworzeniu podpodeszwy oraz umieszczenie w niej specjalnej pianki gwarantują elastyczność i sprężystość butów oraz swobodę ruchu młodych stóp. Specjalna konstrukcja spodów dodatkowo zabezpiecza przed nadmiernym poślizgiem.

BARTEK jest pionierem w Polsce w zastosowaniu spodów marki "VIBRAM" do produkcji obuwia dziecięcego. Ponadto wykorzystujemy naturalne skóry, skóry owcze, 100% wełnę naturalną jako ocieplenie i wysokogatunkowe materiały tekstylne, które spełniają obowiązujące normy jakościowe, posiadają odpowiednie atesty do obuwia dziecięcego oraz parametry zapewniające najwyższy komfort użytkowania.

I’M LITTLE PRINCESS

Linia dla małych dziewczynek. Nurt bazuje na pudrowych kolorach oraz przydymionych głębokich fioletach i wrzosach. Mieszanka beżowych różów, fioletów, czerwieni i fuksji. Nie zabrakło również barw głębokiej czekolady, orzechowych brązów jak również bieli. Nurt zachwyca romantycznymi zdobieniami, akcentami kwiatowymi, drukowanymi skórami, aplikacjami z ozdobnych taśm. Dziewczęcą delikatność podkreślono skórami z połyskiem, kryształkowymi ozdobami, aksamitnymi kokardami. Poza efektem wizualnym - główny nacisk położono na funkcjonalność: elastyczność, wygodę i stabilizację stóp.

4 BOYS

Modele jak i kolorystyka chłopięca. Barwy ziemi podkreślane kontrastowymi akcentami soczystej zieleni, czerwieni i pomarańcz zostały uzupełnione o głębokie granaty, denim i antracyt. Naturalne piękno skór podkreślają metalowe nity, przeszycia i aplikacje. To idealna propozycja na długie jesienne spacery - funkcjonalność i wygodę zapewnia wyjątkowa elastyczność, naturalne materiały oraz specjalnie urzeźbione antypoślizgowe spody.

SKIMOLAND

Inspiracją do stworzenia nurtu były etniczne wzory z różnych zakątków świata. Wysokie dziewczęce kozaki, krótkie sznurowane botki, trzewiki ozdobnie wykończone futrzanymi obszyciami i wywijanymi kołnierzami. Świat polarnych terenów, ludów dalekiej północy to także baza do stworzenia cieplutkich, otulających stopy miękkimi skórami owczymi lub grubą i puszystą wełną naturalną wzorów - będących odpowiedzią na zapotrzebowanie stylowego i wyjątkowo funkcjonalnego obuwia.

Modele wykonane ze skór owczych łączonych ze skórą naturalną to perfekcja naturalnego ocieplenia wpisana w obowiązujące trendy. Możliwość regulacji wysokości obuwia przez podniesienie - odwinięcie cholewy lub nonszalanckiego noszenia z wywiniętym grubym i puszystym kołnierzem sprawia, że modele stają się wyjątkowo uniwersalne.

FOREST TRAMP

Inspiracją stają się barwy ziemi - ciepłe, drewniane brązy, zgaszony żółty, rdzawy pomarańcz, czerwień. Przeważają kolory inspirowane wpływem natury i ekologii. Charakterystyczne efekty wizualne to naturalne materiały, olejowane nubuki, skóry typu pull-up, czyli oldlook - skóry z efektem zadrapań i nierówności wybarwienia. Funkcjonalność i komfort cechujące te modele, zyskały nowy wymiar w postaci wodoodpornej membrany BRTK-tex waterproof - zastosowanej do wzorów jesiennych i zimowych. Znajdziemy tu modele sznurowane jak również z wygodnym rzepowym zapięciem.

ACTIVE SPORT

Wykorzystywane różnobarwne jaki i monochromatyczne zestawienia kolorystyczne z kontrastowymi zdobieniami.

Nurt to śmiałe odzwierciedlenie nowoczesnej technologii produkcji - łączenie skór naturalnych, welurów posiadających właściwości odprowadzania pary wodnej oraz dobrego pochłaniania potu oraz wysokogatunkowych materiałów tekstylnych.

Zupełna nowość to wykorzystanie membrany SYMPATEX REFLEXION dającej 100% wodoszszczlności i wiatroszczelności przy równoczesnej optymalnej oddychalności w połączeniu z najwyższą technologią spodów marki VIBRAM. Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednią regulację mikroklimatu wewnątrz buta oraz cyrkulację powietrza, zapewnia komfort i higienę jednocześnie zabezpieczając przed poślizgiem. Nowa membrana to zmniejszenie utraty ciepła ciała. Aluminiowa powłoka membrany umożliwia odbicie do 75% ciepła własnego ciała, co oznacza zmniejszenie utraty ciepła nawet o 3,6oC.

Vibram® przoduje wśród nowoczesnych wytrzymałych komponentów gumowych używanych do produkcji podeszwy. Każdy element jest specjalnie zaprojektowany zależnie od stawianych mu wymagań. Podeszwa Vibram w obuwiu znakomicie radzi sobie na takich podłożach jak skała, śnieg, strumyk, błoto..

LINIA LIGHT

Osobną kategorię stanowi wyjątkowo lekkie obuwie, wyprodukowane w specjalnej technologii dzięki zastosowaniu spodów wtryskowych i wysokogatunkowych materiałów.

W obuwiu dla najmłodszych dzieci również została wykorzystana membrana SYMPATEX REFLEXION. Obuwie linii ACTIVE SPORT to gwarancja odporności i wytrzymałości, jednocześnie lekkie, oddychające i wodoodporne - sprosta niemal wszelkim warunkom atmosferycznym.

TRENDY & TECHNOLOGY

Wyjątkowa linia butów dziewczęcych, delikatnych i eleganckich zastosowano zaawansowane rozwiązania technologiczne zwykle spotykane w obuwiu sportowym. Znajdziemy tu kozaki i wysokie trzewiki z futrzanymi obszyciami z naturalnego futerka, romantyczne ozdoby, połysk kryształów i fantazyjnych skór w połączeniu z technologią wodoodpornych membran: SYMPATEX REFLEXION i BRTK-tex WATERPROOF.

GLAMOUR

Wizytowe modele to okazja do zaprezentowania stylu GLAMOUR - dominują skóry lakierowane, błysk, czar, powab. Stylizacja typowa na szkolne i rodzinne uroczystości.

GLAMOUR linia dziewczęca GLAMOUR linia chłopięca
            

Zobacz też:

Firmy