Nie przeocz - teutonia

teutonia "Made for You" czyli wózek dziecięcy skrojony na Twoją miarę

teutonia

Jakie są główne cechy idealnego wózka? To pytanie zadają sobie wszystkie mamy. Bez wątpienia powinien on być funkcjonalny oraz bezpieczny, ale również wygodny i ładny. Poszukiwania ideału często jednak wiążą się z czasochłonną analizą ofert oraz poszukiwaniem kompromisu między jakością, a wyglądem.

Marka teutonia łączy te atrybuty, oferując najwyższej klasy produkty, dopasowane do indywidualnego stylu i smaku przyszłej mamy.

Wózek teutonia Cosmo Blanc 4660 STT

Bezpieczeństwo najwyższej klasy, łatwość prowadzenia, a przede wszystkim komfort użytkowania – to najważniejsze cechy, które powinien posiadać każdy wózek dziecięcy. Solidne wykonanie to jednak nie wszystko. Marzeniem wielu mam jest, aby był on także jedyny w swoim rodzaju i wyróżniał się od innych kolorystyką czy funkcjonalnymi detalami.

Made For You

Z myślą o nich marka teutonia opracowała koncept "Made for you", pozwalający na skomponowanie wózka według własnych potrzeb oraz gustu. Wystarczy odwiedzić stronę www.teutonia.pl i puścić wodze projektowej fantazji. Wszystkie elementy, jak: koła, stelaż, gondola, siedzisko oraz akcesoria można dopasować według własnych potrzeb. Dzięki temu komponowanie wózka stanie się świetną zabawą, w której każda mama będzie mogła wyrazić swój indywidualny styl.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo wózka Made for You

Tworząc nowy model warto zwrócić uwagę na jego aspekty praktyczne. Po pierwsze, powinniśmy zastanowić się, w jakich warunkach będziemy go używać. W mieście nieocenione będą zwrotne, obrotowe koła przednie oraz wąski stelaż, ułatwiający spacery w ciasnych uliczkach. Z kolei poza aglomeracjami oraz podczas spacerów po lesie przydatne będą duże, wytrzymałe koła, które poradzą sobie z każdą przeszkodą czy nierównością terenu. W ofercie teutonii znajduje się aż sześć możliwości kół do wyboru, m.in. szerokie sportowe felgi i tradycyjne szprychy.

Po drugie, warto wziąć pod uwagę naturalne zmiany kierunku widzenia dziecka. Wraz z upływem czasu, będzie się bowiem zwiększała jego ciekawość świata. Stelaże teutonia posiadają możliwość montażu wózka głębokiego lub siedziska. Rozwiązanie to tworzy nie tylko nowe perspektywy poznawania otoczenia przez dziecko, ale również pozwala na szybką zmianę stylistyki wózka.

teutonia "Made for You" czyli wózek dziecięcy skrojony na Twoją miarę

Kolor, styl i szyk!

Finalnym etapem projektu "Made for You" jest wybór kolorów i deseni, które najbardziej pasują do upodobań przyszłej mamy. Z bogatej palety barw można wybrać ulubiony kolor gondoli, budki, obicia wewnętrznego dla wózka głębokiego, jak również siedziska, budki i pałąka dla wózka spacerowego. W ten sposób można dopasować stylistykę wózka, np. do ulubionej sukienki, płaszcza czy pory roku.

Co więcej, siedzisko posiada zdejmowany pokrowiec, który łatwo się pierze, co z pewnością ucieszy każdą mamę. Pokrowiec dostępny jest aż w 21 wzorach kolorystycznych, dzięki czemu wózek może wyglądać inaczej każdego dnia. Na koniec pozostaje już tylko dopasowanie akcesoriów, m.in. torby na niezbędne pakunki, parasolki przeciwsłonecznej, śpiworków na różne pory roku, którym również możemy nadać ulubiony kolor.

Po wyborze poszczególnych elementów, zaprojektowany przez siebie wózek można od razu zamówić. Czas jego realizacji, w zależności od wybranego modelu, wynosi od dwóch do ośmiu tygodni.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.teutonia.pl.

            

Zobacz też:

Firmy