Nie przeocz - ntm24

Elektrostymulator BioBravo - pozbądź się problemu nietrzymania moczu

ntm24

Po porodzie mięśnie dna miednicy odpowiadające za kontrolę nad pęcherzem moczowym są mocno osłabione. Dodatkowo urazy krocza w czasie porodu czy uszkodzenia mięśni dna miednicy nasilają problem nietrzymania moczu. Teraz ten problem można całkowicie wyleczyć używając elektrostymulatora BioBravo.

Jak pozbyć się problemu nietrzymania moczu?

Lekarze zalecają ćwiczenie mięśni Kegla na długo przed porodem, a nawet przed zajściem w ciążę. Regularne wykonywanie ćwiczeń codziennie, gdzie ilość powtórzeń jest bardzo wysoka (nawet do stu razy na dobę), pomaga wyeliminować problem wysiłkowego nietrzymania moczu w znacznej większości przypadków (skuteczność sięga ponad 90 proc.).

Jednakże dla wielu kobiet problemem jest uruchomienie właściwych mięśni - panie często się mylą i zaciskają mięśnie pośladków czy ud. Ponadto konieczność systematyczności ćwiczeń i częstego ich wykonywania, wymaga dużej dozy samodyscypliny i wytrwałości.

Z pomocą przychodzą tutaj elektrostymulatory, jak urządzenie medyczne BioBravo, przeznaczone do użytku domowego. Na Zachodzie jest on stosowany zarówno w gabinetach lekarskich, jak i przez pacjentki w domu. Możliwość stosowania urządzenia we własnych czterech ścianach to ogromny komfort dla młodej mamy, która nie musi reorganizować swojego życia pod kątem terapii - wystarczy użyć elektrostymulatora w dogodnym dla siebie momencie, np. gdy maluszek śpi.

Cała sesja trwa 20 bądź 30 minut (w zależności od programu) i jedyne o czym musi pamiętać młoda mama, to codzienne używanie elektrostymulatora i wybranie właściwego programu. Prąd stosowany w elektroterapii jest niskiej częstotliwości, ale wystarczającej, by pobudzić mięśnie. Umiejscowiona w pochwie sonda całkowicie wyklucza możliwość pomyłki - urządzenie trenuje właściwe mięśnie, zatem terapia jest wyjątkowo skuteczna, co potwierdziły już pierwsze testy urządzenia na polskim rynku (dystrybutor przekazał urządzenia do gabinetów lekarskich celem przeprowadzenia analiz skuteczności).

Łatwo wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu za pomocą elektrostymulatora BioBravo. To wysokiej klasy urządzenie medyczne zostało przebadane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Terapia jest całkowicie bezbolesna, stosowana regularnie pozwala całkowicie pozbyć się problemu nietrzymania moczu.

O urządzeniu BioBravo

BioBravo to urządzenie medyczne nazywane stymulatorem neuro-mięśniowym, które służy leczeniu problemów z nietrzymaniem moczu (inkontynencji). BioBravo umożliwia wysokowydajną stymulację mięśni miednicy, jak również nadaje się do uspokojenia pobudzonego pęcherza moczowego. Dlatego też BioBravo może być stosowane do wszystkich form nietrzymania moczu. Urządzenie posiada 9 programów oraz dodatkowe funkcje dotyczące statystyk terapii.

Charakterystyki elektrostymulatora BioBravo

Wymiary:

  • D 14,1 cm
  • S 7 cm
  • W 4cm

Waga: 180 gram (zawiera baterię)

            

Zobacz też:

Firmy