Nie przeocz - multiexpo.pl

Targi Moje Dziecko - rozrywka i oszczędność dla całej rodziny

multiexpo.pl

Nie masz pomysłu, jak spędzić ostatni weekend wakacji? Przyjdź na największe targi branży dziecięcej! Targi Moje Dziecko to rozrywka dla całej rodziny z możliwością dokonania tańszych zakupów.

To już piąta edycja Targów Moje Dziecko, która odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia. Na dwa dni (sobota i niedziela) Hala Sportowa Torwar w Warszawie zamieni się w miejsce, gdzie całe rodziny będą mogły zrobić zakupy dla dziecka i całej rodziny w promocyjnych cenach oraz miło i przyjemnie spędzić czas ze swoimi pociechami.

Piątek natomiast przeznaczony jest na spotkania biznesowe przedsiębiorców w trakcie zamkniętego Dnia Branżowego, na który obowiązują wcześniejsze zapisy.

Atrakcje dla dzieci podczas Targów Moje Dziecko

Organizatorzy Targów Moje Dziecko przygotowali także bogaty program imprez towarzyszących Targom. Bezpłatne porady i konsultacje medyczne, wielkie lepienie smoka, balonowe atrakcje, kręgle, zajęcia z energetycznej Zumby, czy też masaże dla dzieci i rodziców - to tylko część atrakcji jakie czekają na odwiedzających.


Dodatkowo każdy będzie mógł wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Przełom sierpnia i września wiąże się dla rodziców z wieloma wydatkami na swoje pociechy. Przede wszystkim trzeba skompletować wyprawkę na nowy rok szkolny. Targi Moje Dziecko to okazja do zakupów w promocyjnych cenach. W jednym miejscu zgromadzi się ponad sto firm oferujących produkty i usługi dla kobiet w ciąży oraz rodzin z małymi dziećmi.

Targi Moje Dziecko - rozrywka dla całej rodziny

Kiedy: 24-26 sierpnia 2012 r.
Gdzie: Hala Sportowa Torwar,
ul. Łazienkowska 6A,
00-449 Warszawa

Cena: osoba dorosła - 10 zł
Dzieci wchodzą za darmo!

Jesteś producentem lub dystrybutorem i chcesz zaprezentować swoje produkty i podnieść wyniki sprzedaży?

Zapraszamy do udziału w Targach Moje Dziecko!

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: dzial.handlowy@multiexpo.pl

            

Zobacz też:

Firmy