Nie przeocz - EMI Music Poland

Disney'owy zbiór muzyki dla dzieci - 4 płyty CD The Best Disney… Ever

EMI Music Poland

Disney'owy zbiór muzyki dla dzieci "The Best Disney…Ever" zabierze małych audiofilów razem z rodzicami w podróż do magicznego świata Disney'a.

Na 4 krążkach "The Best Disney… Ever" usłyszymy m.in. znane z telewizyjnego ekranu czołówki z bajek (Gumisie, Kacze Opowieści, Brygada RR), klasyczne piosenki ze starszych produkcji Disney'a (Królewna Śnieżka, Kopciuszek) oraz hity z filmów i bajek animowanych śpiewane przez znanych polskich wykonawców.

W tym zbiorze muzyki dla dzieci nie zabraknie także akcentu w postaci piosenek z seriali telewizyjnych dla młodzieży, np. High School Musical czy Camp Rock a jeden z krążków będzie zawierał oryginalne utwory w języku angielskim w wykonaniu Stinga, Tiny Turner, Toma Jonesa, Shery Crow i innych.

4 płyty CD "The Best Disney… Ever" to za mało by pokazać piękno i różnorodność Disney'owskiej muzyki, ale wydawca ma nadzieję, że składanka znajdzie wielu słuchaczy, Bo każdy znajdzie tu coś dla siebie, także dorośli, którzy wychowywali się na wielu z tych bajek. Pamiętajmy też, że muzyka ma doskonały wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dlatego fajnej muzyki dla dzieci nigdy nie jest za wiele!

            

Zobacz też:

Firmy