Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Nie przeocz - Port Łódź

Warsztaty cyrkowe, gry ruchowe i inne atrakcje dla dzieci

Port Łódź

Warsztaty cyrkowe - chodzenie na szczudłach i nauka żonglerki, a także wielkie gry planszowe oraz gry ruchowe dla najmłodszych - to propozycje Portu Łódź na nadchodzący weekend.

W sobotę na Patio odbędą się warsztaty cyrkowe, a w niedzielę organizatorzy zapraszają na emocjonujące rozgrywki do Portu Gier.

Warsztaty cyrkowe - Mali cyrkowcy

W sobotę, 4 sierpnia, będzie można przejść się po Patio Portu Łódź na szczudłach, spróbować swoich sił w żonglowaniu lub kręceniu talerzami oraz nauczyć się wielu innych cyrkowych sztuczek. Wszystko to w ramach warsztatów cyrkowych, które odbędą się między godz. 12:00 a 18:00. Bezpłatne zajęcia poprowadzą doświadczeni cyrkowcy, a nad dobrym samopoczuciem uczestników warsztatów będzie czuwać sympatyczny klaun.

Port Gier

W niedzielę, 5 sierpnia, Patio Portu Łódź przemieni się w miejsce planszowych i karcianych rozgrywek. W ramach Portu Gier dla dzieci przygotowano wielkie klocki oraz gry planszowe, które uczą logicznego myślenia, podejmowania decyzji i rozwijają wyobraźnię maluchów. Propozycją dla młodzieży i dorosłych będą popularne "planszówki" oraz gry karciane, w trakcie których będzie można sprawdzić się w roli mistrza gry i umiejętnie poprowadzić rozgrywkę.

Zabawy dla najmłodszych z grami ruchowymi

Na Patio nie zabraknie także atrakcji dla dzieci w najmłodszym wieku - przygotowano dla nich gry ruchowe i gimnastykę, zabawę w chowanego, grę w klasy i w gumę, naukę skakania na skakance i liczne zabawy integracyjne. Zajęcia odbędą się w godz. 12:00 - 18:00. Poprowadzą je wykwalifikowani pedagodzy przedszkolni.

Warsztaty cyrkowe, gry ruchowe i inne atrakcje dla dzieci

gdzie: Galeria handlowa Port Łódź
kiedy: 4-5 sierpnia 2012
          godz. 12:00 - 18:00

            

Zobacz też:

Firmy