Nie przeocz - Loopy's World

Loopy's World - wakacyjne atrakcje dla dzieci

Loopy's World

Jakie atrakcje dla dziecka można znaleźć podczas wakacji? Kolonie, wyjazd do babci, zajęcia sportowe a co dalej? Wakacje to niesamowity okres kiedy wspólnie, całą rodziną możemy spędzać wolne chwile. Odwiedź największy plac zabaw w Polsce Loopy's World!

Aktywny wypoczynek kojarzy nam się z atrakcjami na świeżym powietrzu. Basen, jazda na rowerze, park linowy, może gokarty? Często jednak nasze dzieci szybko się nudzą i jedna atrakcja nie wystarczy na długo. Każdy rodzic wie, że dzieci to wulkany energii. To małe istoty żądne przygód i atrakcji. Jak więc zapewnić im rozrywkę, która będzie interesująca a zarazem połączona z nauką?

Każdy rodzic wie, że dzieci to wulkany energii.

To właśnie my rodzice wiemy najlepiej, że wakacje nie powinny zwalniać nas z obowiązku dbania o rozwój naszych dzieci, dlatego warto szukać rozwiązań, które zarówno bawią jak i uczą. Pomyślmy o nauce tańca, grze na pianinie czy w piłkę nożną, może balecie. Wszelkiego rodzaju formy zajęć pozalekcyjnych również w wakacje mają sens pod warunkiem, że są dla dziecka przyjemnością. Warto więc słuchać dzieci, bo one doskonale komunikują czego pragną.

Pamiętajmy, że nowa gra komputerowa na dłuższą metę nie jest dobrym rozwiązaniem, a jedynie zapychaczem czasu. Owszem oprócz nauki dla dziecka ważna jest również zabawa, dlatego zarządzając czasem naszej pociechy pamiętajmy, że po nauce zawsze powinna być nagroda - zabawa. Dobrym rozwiązaniem jest więc wybieranie miejsc, które zapewnią wiele atrakcji dla dzieci połączonych z nauką. A jeszcze lepszym miejsc w których możemy spędzać czas wspólnie z dzieckiem.

Największy w Polsce plac zabaw Loopy's World zapewnia mnóstwo atrakcji dla dzieci

Rodzice nie płacą za wstęp do Loopy's World

Drodzy rodzice pamiętajcie, że najprostsze rozwiązania cieszą najbardziej. Czy Wasze dziecko bawiło się już w basenie pełnym kolorowych kulek, zjeżdżało ze ślizgawki, skakało na trampolinie, jeździło na gokartach czy strzelało z armatek, bawiąc się a zarazem ucząc? A czy Wy robiliście to z nimi? Jeśli nie, to koniecznie musicie pomyśleć o tym, by zafundować mu tego typu rozrywkę.

Nie musicie przy tym jeździć z jednego końca miasta na drugi, ponieważ wszystko to znajdziecie w Loopy's World, największym w Polsce Rodzinnym Centrum Rozrywki. Ogromny plac zabaw, restauracja i atrakcje dla dzieci, które zaskoczą nawet najbardziej wymagających odkrywców i koneserów zabawy. Moc wrażeń, świetna zabawa i co najważniejsze rodzice mogą bawić się razem ze swoimi dziećmi, przy czym rodzice za wstęp nie płacą!

Wspólna zabawa, ruch, wspinaczka to tylko część tego, co czeka na Was w Rodzinnym Centrum Rozrywki. Atrakcje dla dzieci, które znajdziecie w Loopy's World, są bezpieczne, posiadają wszystkie wymagane atesty, bawią, uczą i wpływają na lepszy rozwój fizyczny Waszych pociech. 


Z okazji wakacji Loopy s World przygotował specjalny program podróżniczy. W każdym tygodniu mali poszukiwacze przygód będą mieli okazję "wybrać się" do innego kraju, by poznawać jego kulturę, język, zabytki, zwyczaje i zabawy.

Największy Plac zabaw w Polsce Loopy s World przeniesie Was do Francji, Danii, Grecji oraz Japonii. Każdy mały i duży smakosz znajdzie coś dla siebie. Nie czekajcie więc dłużej i zabierzcie swoje dziecko do miasteczka zabaw.

Pamiętajcie opiekun wchodzi za darmo!

            

Zobacz też:

Firmy