Nie przeocz - Frosch

Zwiększ swoją świadomość ekologiczną - weź udział w akcji Frosch EcoDays

Frosch

W największych polskich miastach trwa wyjątkowa akcja Frosch EcoDays, której celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej Polaków. W ramach akcji odbywa się promocja proekologicznych zachowań każdego dnia oraz edukacja z zakresu odpowiedzialnych zachowań konsumenckich.

Po Krakowie, Łodzi oraz Poznaniu, akcja obejmie kolejne miasta w Polsce. Organizatorem cyklu wydarzeń jest producent marki Frosch.

Celem akcji Frosch EcoDays jest edukacja proekologiczna dzieci i ich rodziców, mająca zachęcić do zmiany codziennych nawyków na przyjazne dla środowiska naturalnego. Dla najmłodszych organizowane są specjalne warsztaty ekologiczne, mające na celu zwiększanie świadomości ekologicznej. Podczas warsztatów których dzieci mogą się dowiedzieć, jak można w prosty sposób dbać o przyrodę każdego dnia.

Akcja Frosch EcoDays w Poznaniu

Także rodzice mają możliwość sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ekologii oraz aby uzyskać informacje na temat ekologicznych produktów czyszczących. Na mieszkańców miast, w których organizowane są wydarzenia czekają liczne atrakcje, w tym gry i konkursy z nagrodami.

Podczas spotkań można także uzyskać porady eksperta marki Frosch - dr Anity Tarajkowskiej-Olejnik, dermatologa z Lecznicy Dermatologii Estetycznej i Anti - Aging MELITUS. Patronem cyklu wydarzeń Frosch EcoDays jest producent marki Frosch - ekologicznych środków do czyszczenia i pielęgnacji domu.

- Marka Frosch to od lat synonim ekologicznych produktów do czyszczenia i pielęgnacji domu - uważamy, że troska o środowisko naturalne to obowiązek każdego z nas. Chcemy, aby dzieci gdy dorosną mogły w pełni cieszyć się przyrodą. Dążymy do tego, aby nasze działania niosły pozytywne przesłanie i wartości, w które sami wierzymy - mówi Barbara Chrząstowska, Prezes Werner&Mertz Delta Polska.

Zwiększ swoją świadomość ekologiczną - weź udział w akcji Frosch EcoDays!

            

Zobacz też:

Firmy