Nie przeocz - Joanna

Laboratorium Kosmetyczne "Joanna" - 30 lat W IMIĘ PIĘKNA

Joanna

Jaka jest współczesna trzydziestolatka? - To kobieta, która wie, czego chce. Potrafi smakować życie, docenia wartości rodzinne i umie pielęgnować przyjaźnie, ale też chętnie podejmuje nowe wyzwania. Właśnie w tym roku Laboratorium Kosmetyczne "Joanna" obchodzi swoje trzydzieste urodziny!

Jak na współczesną trzydziestolatkę przystało - nie zamierza spocząć na laurach i dotychczasowych osiągnięciach. Nadal chce pomagać kobietom w codziennej pielęgnacji urody i sprawiać, by świat każdej z nas był bardziej kolorowy.

Na początku swojej drogi "Joanna" - jako nieśmiało raczkująca firma - podbiła polski rynek kosmetyczny niedrogimi, ale wysokiej jakości płynami do trwałej ondulacji. Dziś, dzięki wytężonej pracy całego zespołu firma "Joanna" oferuje szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji włosów takich jak: farby i rozjaśniacze, płyny do trwałej ondulacji, kosmetyki do stylizacji fryzur oraz pielęgnacji, dzięki którym włosy nabiorą pięknego blasku i staną się prawdziwą ozdobą.

Kilka lat temu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek Laboratorium Kosmetyczne "Joanna" postanowiło poszerzyć swoje portfolio o kosmetyki do pielęgnacji ciała i do depilacji. W ten sposób powstały cieszące się olbrzymim powodzeniem, nagradzane przez klientów i fachowców linie Naturia body, Z Apteczki Babuni, Sweet i Fruit Fantasy, mydła Joanna KoroLOVE, Sensual.

Na uwagę zasługuje też gama specjalnie opracowana do stosowania w salonach fryzjerskich Joanna Professional, która od lat jest chętnie kupowana przez profesjonalistów.

Pozycję eksperta wśród firm kosmetycznych potwierdzają badania rynkowe, z których wynika, że "Joanna" już od pięciu lat jest vice-liderem na rynku koloryzacji. Oznacza to, że każdego roku z farb do włosów tej firmy korzysta kilka milionów Polek! To duży sukces, zważywszy, że współzawodnictwo na tym polu jest szczególnie intensywne, a konkurentami są głównie duże zagraniczne koncerny.

Ponadto w zeszłym roku "Joanna" zdobyła pierwsze miejsce w segmencie depilacji oraz w kategorii peelingów myjących. W przypadku firmy, która dopiero od pięciu lat działa w segmencie pielęgnacji ciała to duże osiągnięcie.

Laboratorium Kosmetyczne "Joanna" skupia się nie tylko na dbaniu o urodę. Nie odwraca się od potrzebujących i chętnie wspiera różne akcje charytatywne, a także stale współpracuje z licznymi fundacjami oraz organizacjami pożytku publicznego, jak: "A kogo?", "Kupuj nasze", czy ze Szpitalem w Dziekanowie Leśnym.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników firmy już od trzydziestu lat Laboratorium Kosmetyczne "Joanna" nieustannie udoskonala swoje produkty i rozszerza swoją ofertę o nowinki kosmetyczne.

            

Zobacz też:

Firmy