Nie przeocz - Pałac Prymasowski

Półkolonie w Warszawie - Bajeczne Wakacje w Pałacu Prymasowskim

Pałac Prymasowski

Zbliżają się wakacje, ulubiona pora naszych dzieci. Pałac Prymasowski, wychodząc naprzeciw potrzebom zapracowanych rodziców, którzy nie mogą pozwolić sobie na urlop, organizuje Bajeczne Wakacje, czyli półkolonie w Warszawie.

Półkolonie w Warszawie są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Dogodna lokalizacja w samym Centrum Warszawy, tuż przy Starówce, jest jednym z czynników, który wpływa na atrakcyjność oferty Pałacu Prymasowskiego. Rodzice mogą przywieźć swoje pociechy o godzinie 8.00 i pozostawić je pod opieką wykwalifikowanych opiekunek do godziny 17.30.

Dzieci na pewno nie będą się nudzić. Zajęcia będą prowadzone w tygodniowych blokach tematycznych. Każdego tygodnia mali uczestnicy półkolonii udadzą się w świat pełen fascynujących wrażeń. Czeka na nich wspaniała zabawa, spotkania z ciekawymi ludźmi i niezapomniane wycieczki. Dzieci będą nabierać sił dzięki smacznym posiłkom przygotowanym przez Pałacową kuchnię. Ważną informacją dla rodziców dzieci z alergiami jest fakt, że dla ich pociech mogą zostać przygotowane specjalne posiłki.

Ogromnym atutem Bajecznych Wakacji w Pałacu Prymasowskim jest ich cena. Koszt pięciodniowego turnusu wynosi 300 zł. W tej cenie mali uczestnicy półkolonii mają zagwarantowaną opiekę młodych, wykwalifikowanych opiekunek, pełne wyżywienie, zajęcia oraz wycieczki.

Półkolonie w Warszawie - Bajeczne Wakacje w Pałacu Prymasowskim z pewnością spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania rodziców, a co ważniejsze, także ich pociech.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.palacprymasowski.pl

            

Zobacz też:

Firmy