Nie przeocz - Urządzamy Dom

Jak urządzić pokój dla maluszka

Urządzamy Dom

Urządzając pokój dla maluszka, staramy się, aby był wygodny dla dziecka, ale bliski gustom rodziców.

Zawsze sprawdza się zasada, że tam, gdzie rodzice czują się komfortowo, tam dobrze będzie i dziecku.

Prezentowana przez nas aranżacja czerpie ze stylu skandynawskiego. Stawia na przedmioty z "dorosłego" świata, które świetnie sprawdzą się w pokoju maluszka.

Jasne kolory, naturalne materiały dają poczucie komfortu, a dekoracje takie jak naklejka na ścianie i dywan wprowadzają do wnętrza kolor.

Faktura i kształty przedmiotów są intrygujące dla małych odkrywców, uczą jak umiejętnie otaczać się przedmiotami w różnych stylach.

Projekt gotowy "Naturalna Harmonia", Agnieszka Warnowska architekt wnętrz

Obok klasyka designu rocking chair Chalesa Eamesa pojawia się rosnące wraz z dzieckiem łóżeczko firmy Leander. Lampy pochodzą z IKEA. "Dmuchawiec" daje wieczorami niesamowite efekty świetlne na ścianach. Natomiast stojąca lampa wygląda jak zbudowana z dziecięcych klocków.

Niezbędne rzeczy i przewijak pomieściły meble modułowe zawieszone na ścianie, zaprojektowane specjalnie tego pokoju. Dywan i naklejka ścienna to ukłon w stronę polskiego folku.

Takie umeblowanie sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki, a w miarę jak dziecko będzie rosło, możemy je swobodnie zmieniać. Jednak większość mebli będzie mogła zostać z dzieckiem aż do skończenia szkoły.

Projekt pokoju maluszka pochodzi z bazy Gotowych Projektów Wnętrz serwisu urzadzamydom.pl i można go zamówić przez internet. Projektant dostosuje go do pokoju naszego dziecka.

W serwisie urzadzamydom.pl do wyboru znajdziemy wiele Gotowych Projektów Wnętrz, możemy tez zamówić Projekt Indywidualny. Aby dowiedzieć się więcej o projektach on-line, zajrzyj do serwisu urzadzamydom.pl.

tekst: Anna Olga Chmielewska, Architekt wnętrz HolArt Studio

            

Zobacz też:

Firmy