Nie przeocz - Prospero

Modne i funkcjonalne meble w pokoju dziecka

Prospero

Pokój dla dziecka w wieku szkolnym powinien być przede wszystkim funkcjonalny. To jednocześnie miejsce na zabawę, naukę i odpoczynek.

System młodzieżowy - łóżko piętrowe + materac piankowy z kompletu funkcjonalnych mebli Comino.

Urządzając pokój ucznia, coraz więcej rodziców wybiera tzw. meble modułowe - systemowe. Pozwalają one w swobodny i praktyczny sposób zagospodarować przestrzeń niezależnie od tego, jaki posiadamy metraż. Pojemne szafy, szafki i półki na ścianę to świetne miejsca do przechowywania zgromadzonych przez dzieci przedmiotów. Dzięki nim nasza pociecha bez problemu nauczy się porządku.

Pamiętajmy też, że pokój powinien się podobać naszemu dziecku. To w nim będzie ono spędzało większość wolnego czasu. Firma Prospero stworzyła komplet funkcjonalnych mebli Comino proponując połączenie kolorów combra/fiolet oraz combra/zieleń. Róż to bez wątpienia kolor uwielbiany przez dziewczynki. Z kolei zieleń została zaprojektowana z myślą o chłopcach. Barwy te, w połączeniu z płytą w kolorze coimbry, pozostają nie tylko w odpowiedniej do odpoczynku harmonii, ale są idealne dla wypełnienia każdego dziecięcego wnętrza.

Meble systemowe - system Comino c

System pozwala też na połączeniu obu kolorów i stworzeniu przestrzeni dla dwójki dzieci, bez obawy o rywalizację. Funkcjonalne meble posiadają elementy szklane, ozdoby w postaci oświetlenia LED, kolorowe uchwyty, szafki na kółkach, co sprawia, że są jeszcze bardziej atrakcyjne dla naszych pociech. Można je łatwo ustawiać i w każdej chwili poszerzyć zestaw o dodatkowy produkt.

Wybór mebli to ważna decyzja i nie należy podejmować jej pochopnie. Najlepiej wspólnie z całą rodziną zaplanować aranżację pokoju - nie wyłączając z tego dziecka.

            

Zobacz też:

Firmy