Nie przeocz - ŻYWIEC ZDRÓJ S.A.

Żywiec Zdrój oraz bohaterowie "Krainy Lodu 2" zachęcają do picia wody i wspólnej zabawy!

ŻYWIEC ZDRÓJ S.A.

Zachęcenie dzieci do picia odpowiedniej ilości wody to codzienne wyzwanie dla wielu rodziców. Teraz z pomocą przychodzą Elsa, Anna i Olaf - bohaterowie uwielbianej przez najmłodszych "Krainy Lodu 2", którzy znaleźli się na etykietach limitowanej serii wody Żywiec Zdrój Niegazowany. Nowe produkty biorą udział w loterii promocyjnej prowadzonej pod hasłem "Weź wodę, wygraj nagrodę", w której do wygrania są m.in. zabawki od firmy Hasbro® oraz bony o łącznej wartości 20.000 zł do wykorzystania na rodzinne wyjazdy. Sprzedaż promocyjna trwa od 1 lutego do 13 marca br

Akcja promocyjna Żywiec Zdrój opiera się na mechanizmie loterii paragonowej. Aby wziąć udział w zabawie, należy kupić minimum dwie butelki wody niegazowanej Żywiec Zdrój o pojemności 500 ml z bohaterami animowanego filmu "Kraina lodu" na opakowaniu i zarejestrować paragon na stronie www.WEZwodeWYGRAJnagrode.pl.

Dodatkowo, jeśli na paragonie znajdzie się zabawka marki Hasbro® z serii "Kraina Lodu", szanse na wygraną rosną aż dziesięciokrotnie. Losowanie nagród odbywać się będzie w systemie dziennym i tygodniowym oraz na zakończenie loterii.

W codziennej puli nagród zaplanowano 10 zestawów zabawek z serii Pop Adventures od Hasbro®. Dodatkowo, co tydzień można wylosować jeden duży zamek Arendelle.

Nagrodą główną są bony o łącznej wartości 20 000 zł do wykorzystania na rodzinne wyjazdy.

Sprzedaż promocyjna produktów biorących udział w loterii trwa od 1.02 do 13.03 br.

Szczegółowy regulamin loterii dostępny jest na stronie www.wezwodewygrajnagrode.pl

Żywiec Zdrój od lat zachęca Polaków do dbania o prawidłowe nawodnienie organizmu. Szczególną wagę firma przykłada do wyrabiania zdrowego nawyku picia wody u dzieci.

Wprowadzenie do oferty opakowań z etykietami przedstawiającymi ulubionych bohaterów bajki "Kraina lodu 2"- Annę, Elsę i Olafa - ma na celu zachęcenie dzieci do częstszego sięgania właśnie po wodę.

Produkty z limitowanej serii "Kraina Lodu 2" dostępne są w szerokiej dystrybucji w opakowaniu o pojemności 500 ml.

            

Zobacz też:

Firmy