Nie przeocz - Pasieki Rodziny Sadowskich

Słodkie Walentynki! Podaruj pyszny prezent z Pasiek Rodziny Sadowskich!

Pasieki Rodziny Sadowskich

Spróbuj wyrazić miłość lub sympatię wyjątkowo! W tym roku obdaruj ukochaną osobę słodkim upominkiem z Pasiek Rodziny Sadowskich. Trzy niewielkie, ale pełne zdrowia i słodyczy słoiczki to wspaniały sposób, by w Walentynki okazać miłość, wierność i przywiązanie!

Walentynki to miła okazja, aby obdarować bliską osobę zdrowym i pięknym prezentem. Docenią go zarówno fani zdrowego odżywiania, specjalistki domowej kuchni, jak i smakosze, którzy uwielbiają poznawać nowe smaki.

Zestaw trzech mini miodów to także doskonała okazja, żeby odkryć zaskakujące połączenia - miód z maliną i miód z czarną porzeczką sprawią, że Walentynki będą pełne niezwykłej słodyczy i radości.

Miód z maliną i miód z porzeczką to owocowa rozkosz, która cudownie smakuje o każdej porze roku. Najchętniej wyjadane łyżeczką prosto ze słoika, doskonale sprawdzają się także jako składnik deserów, polew do lodów oraz wszelkich śniadań - tostów, musli czy owsianek.

Receptura opracowana w Pasiekach Rodziny Sadowskich gwarantuje zachowanie wszystkich dobroczynnych właściwości miodu wielokwiatowego , a dodatek liofilizowanych malin i czarnej porzeczki to duża porcja dobrze wchłanialnej witaminy C, rutyny, potasu, magnezu i wapnia. Taka kompozycja sprawia, że miód z maliną oraz miód z czarną porzeczką mają właściwości przeciwzapalne, przeciwgorączkowe, antybakteryjny i antywirusowe - są niezastąpione podczas okresów obniżonej odporności!

W skład walentynkowego zestawu wchodzą:

  • 3 mini miody po 100 g (miód z maliną, miód wielokwiatowy, miód z czarną porzeczką) 
  • eko kartonik w pszczoły 
  • zawieszka "Jesteś jeszcze słodsza!"

Cena: 39 zł

Dla dziewczyny lub chłopaka słodszego od miodu możesz wybrać większy słoiczek ulubionego smaku i podarować go w pięknym, okolicznościowym kartoniku o unikalnej szacie graficznej, wraz z drewnianą łyżeczką. Na zdrowie !

Cena : 34 zł/słoik 430 g

Miody są dostępne na: www.pasiekisadowskich.pl

            

Zobacz też:

Firmy