Nie przeocz - Florentyna

Kolekcja garnków i patelni Florina Bono Technologia Full Induction - przyszłość gotowania!

Florentyna

Nowa kolekcja garnków i patelni Florina Bono to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy gotują na płytach indukcyjnych. Wyróżnikiem tych nowoczesnych naczyń jest dno o indukcji pełnopowierzchniowej, wykonane w technologii Full Induction. Dzięki temu, naczynia Florina Bono nagrzewają się niemal trzy razy szybciej niż te o punktowej indukcji. To gotowanie ekspresowe, bez ograniczeń i w pełni smaku!

Niewątpliwą zaletą jest również bezpieczeństwo - nagrzewane jest bowiem tylko dno garnka czy patelni, a płyta w styczności ze skórą pozostaje zimna. Kuchenki indukcyjne są również wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości - nie mają trudnych do oczyszczenia zakamarków, ich powierzchnia jest bowiem całkowicie gładka.Kuchenki indukcyjne nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością. Ten rodzaj płyt grzejnych wyróżnia wiele atutów - ważnych zwłaszcza dla osób, które dużo i często gotują. Przede wszystkim, płyty indukcyjne są wydajne i energooszczędne - grzeją wyłącznie, gdy mają styczność z odpowiednią powłoką (ferromagnetyczną).

Do użytkowania kuchni indukcyjnej niezbędne są odpowiednie naczynia. Teraz w dostępnym asortymencie pojawiła się innowacyjna propozycja garnków i patelni Florina Bono.

Spośród innych oferowanych na rynku, wyróżnia je dno o indukcji pełnopowierzchniowej - opracowane w technologii Full Induction i umożliwiające bezpośrednią dystrybucję ciepła. Daje ono możliwość używania naczyń o różnych średnicach na dowolnym palniku (od najmniejszego do największego).

Naczynia Florina Bono nagrzewają się trzy razy szybciej niż garnki i patelnie o indukcji punktowej. Dzięki temu rozwiązaniu, naczynia w pełni wykorzystują moc kuchenki, przez co minimalizuje się czas gotowania, a co za tym idzie - koszt zużytej energii.

Naczynia Florina Bono posiadają również nieprzywierającą powłokę MARBLE, która zapobiega przywieraniu potraw i umożliwia smażenie w minimalnej ilości tłuszczu.

Uchwyty Soft Touch są pokryte powłoką antypoślizgową, która nie nagrzewa się podczas użytkowania. Garnki i patelnie Florina Bono są wykonane z wysokiej jakości aluminium, które świetnie przewodzi ciepło i jest odporne na działanie rdzy. Korpus naczyń jest bardzo solidny - odpowiednia grubość ścianek zapobiega odkształcaniu się naczynia, nawet przy częstym użytkowaniu.

W kolekcji naczyń Florina Bono znajdują się garnki i patelnie w różnych rozmiarach. Można je nabyć w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl oraz w sklepach na terenie kraju.

Ceny:

Garnek z pokrywką Florina Bono (20 cm, poj. 2,5 l) - ok. 93 zł
Garnek z pokrywką Florina Bono (24 cm, poj. 4 l) - ok. 115 zł
Garnek z pokrywką Florina Bono (28 cm, poj. 6,1 l) - ok. 145 zł
Garnek z pokrywką Florina Bono niski (20 cm, poj. 1,6 l) - ok. 115 zł
Patelnia grillowa Florina Bono (28 cm) - 105 zł
Patelnia Florina Bono (20 cm) - 67 zł
Rondel Florina Bono (20 cm, 2,4 l) - 70 zł

            

Zobacz też:

Firmy