Nie przeocz - Corvet

Back to school czyli jak wybrać tornister do szkoły?

Corvet

o właśnie teraz jest ostatni moment, aby skompletować wyprawkę dla ucznia. Jak spośród wielu tornistrów wybrać ten, który spodoba się naszemu dziecku, a do tego będzie wygodny i pojemny? Plecaki szkolne marki Corvet wyróżniają się niebanalną estetyką, nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością. Ich ergonomiczny kształt nie obciąża pleców dziecka, a wysoka jakość wykonania sprawia, że są wytrzymałe i towarzyszą uczniom przez cały rok.

Podstawowy dylemat - plecak czy tornister - często rozstrzygają same dzieci. O ile młodsze chętnie wybierają tornister, o tyle starsi uczniowie zdecydowanie wolą plecaki.

Największą zaletą tornistrów jest usztywniona konstrukcja, dzięki czemu ciężar równomiernie rozkłada się na plecach i sprzyja utrzymaniu właściwej postawy u dziecka. Szerokie regulowane szelki i duża ilość kieszonek i przegródek zapewniają wygodę noszenia i użytkowania.

Plecaki szkolne są zazwyczaj większe od tornistrów i nie mają sztywnej budowy, najlepiej jednak wybierać te, które posiadają przynajmniej usztywnione plecy i wzmocnione dno. Dzięki temu plecak będzie dobrze układał się na plecach, a postawiony - nie będzie się przewracał.

Nie bez znaczenia jest także zastosowanie wysokiej jakości nowoczesnych, wytrzymałych i jednocześnie estetycznych materiałów, dzięki czemu plecak czy tornister wytrzyma całoroczne użytkowanie i nie znudzi się dziecku.  

Stylizowany tornister od marki Corvet, będący połączeniem nowoczesnego designu z tradycyjnym podejściem do projektowania. Dla chłopca z zacięciem militarnym lub dla dziewczynki kochającej róż. Wewnątrz znajduje się duża komora, zamykana usztywnianą klapą, a na zewnątrz pojemna kieszeń przednia i dwie kieszonki boczne, zamykane na suwaki. Tył został wyłożony gąbkowymi panelami Air Flow z oddychającą powłoką, a utwardzane dno zwiększa wygodę noszenia ciężkich podręczników. W plecaku znajduje się przegródka na plan lekcji.
Wymiary: 26 cm x 36 cm x16 cm
Cena: 195 zł

 
Plecak w modnym holograficznym błękicie to idealne dopełnienie szkolnej stylizacji.

Wykonany z trwałego, wodoodpornego materiału zapewnia ochronę zawartości przed jesienną pluchą. Pojemna komora główna i kieszeń przednia zamykane są na suwak. Wygodę noszenia zapewniają gąbkowane plecy oraz gąbkowane, regulowane szelki.

Wymiary : 51 x 28 x 22 cm
Cena: 64 zł

 

 

Nowoczesny fason plecaka o sportowym designie spodoba się starszej młodzieży.

Uniwersalny model o wygodnych dwóch komorach głównych, dwóch kieszeniach przednich i dwóch kieszonkach bocznych.

Pozwala zapomnieć o problemie wypchanego, nieestetycznie układającego się plecaka. Pasy kompresyjne na zewnątrz plecaka dają możliwość zmniejszenia wymiarów bagażu, a jednocześnie zachowanie wygodngo kształtu. Sprawdzi się do szkoły, na trening i na wycieczki.


Wymiary: 30 cm x 46 cm x 19 cm
Cena: 59 zł

 

Tornistry i plecaki są dostępne na stronie www.corvet.pl

 

            

Zobacz też:

Firmy