Nie przeocz - Eveline Cosmetics

Probiotyczna pielęgnacja skóry suchej i odwodnionej

Eveline Cosmetics

Do serii Mikrobiom Protection marki Eveline Cosmetics dołączył nowy, odżywczo-ujędrniający Balsam do ciała, którego głównym zadaniem jest dbanie o florę bakteryjną skóry. Zawarte w nim wyselekcjonowane prebiotyki i probiotyki w połączeniu z ceramidami i algami, to maksymalna dawka witamin i odżywienia dla skóry.

Mikrobiom to nic innego jak nasz ,"naturalny płaszcz ochronny" o który należy dbać, aby skóra była piękna i zdrowa. Jednak negatywny wpływ zanieczyszczeń, promieni słonecznych i innych czynników osłabia naszą florę bakteryjną.

Odżywczo–ujędrniający balsam do ciała Mikrobiom Protection Eveline Cosmetics posiada zaawansowaną formułę wzmacniającą barierę ochronną, intensywnie odżywiającą, wygładzającą i przywracającą skórze elastyczność.

W składzie balsamu znajdują się prebiotyki i probiotyki, które dbają o zachowanie naturalnej flory bakteryjnej skóry - to one stanowią bazę do ochrony mikrobiomu.

Kolejne składniki aktywne to ceramidy o szerokim spektrum działania m.in.: nawilżającym, ochronnym, odmładzającym oraz algi morskie, które wykazują niezwykłe bogactwo w witaminy i minerały. Ponadto receptura została wzbogacona o olej awokado, witaminę E, d-panthenol, alantoinę.

Marka Eveline Cosmetics z myślą o różnych potrzebach skóry oferuje także - balsam intensywnie nawilżający oraz balsam regenerujący, z serii Mikrobiom Protection.

Kosmetyki chronią naturalny mikrobiom skóry i zapewnią jej skuteczną pielęgnację.

Cena 17,99 zł/350 ml

            

Zobacz też:

Firmy