Nie przeocz - Kerasys

Pielęgnacja suchych i zniszczonych włosów po lecie.

Kerasys

Najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia to wiatr we włosach, morskie fale, rozgrzany piasek i słońce, które sprawiło, że Twoje pasma zyskały piękne, złote refleksy. Jeśli jednak po powrocie z urlopu widzisz, że fryzura nie prezentuje się już tak dobrze, a włosy stały się przesuszone i kruche to znak, że należy im się specjalna pielęgnacja, dzięki której odzyskają sprężystość i zdrowy wygląd.

Kosmetyki, których używasz na co dzień nie wystarczą, aby odbudować uszkodzoną strukturę włosów oraz zapewnić im odpowiednie odżywienie i nawilżenie. Konieczne jest zastosowanie preparatów do "zadań specjalnych", które dzięki wysokoskoncentrowanym recepturom są w stanie poradzić sobie nawet z ekstremalnym przesuszeniem włosów.

Kerasys Keramide Clinic Serum - serum do włosów ektremalnie zniszczonych oraz odżywcza maska z linii Kerasys Oriental Premium to produkty, które dzięki zawartości keratyny i bogatym w składniki aktywne ekstraktom z roślin, zapewniają włosom głęboką regenerację i widocznie poprawiają ich wygląd i kondycję.

Jak zapewnić najlepsze efekty intensywnej pielęgnacji? Stosuj maskę Kerasys Oriental Premium zamiast odżywki trzy razy w tygodniu. Najlepiej, jeśli po umyciu włosów i ich oszuszeniu nałożysz maskę, a następnie zawiniesz głowę ręcznikiem.

Pod wpływem działania ciepła keratyna jeszcze skuteczniej dociera w głąb łodygi włosa i uzupełnia istniejące tam ubytki. Kerasys Keramide Clinic Serum należy aplikować regularnie po każdym myciu - na wilgotne włosy, w tych partiach, gdzie pasma są zniszczone. Serum można także nałożyć po wysuszeniu, na przesuszone końce włosów, zabezpieczając je w ten sposób przed uszkodzeniami. Lekka konsystencja nadaje włosom gładkość, ale ich nie obciąża.

Kerasys Keramide Clinic Serum

Zapewnia ratunek dla włosów ekstremalnie zniszczonych. Kombinacja płynnej keratyny z ceramidami to duet zapewniający dwutorową głęboką regenerację struktury włosów .

  • Keratyna - naturalny składnik budulcowy włosów - ma zdolność głębokiej penetracji ich wnętrza, dzięki czemu podczas pielęgnacji precyzyjnie wbudowuje się w strukturę włosa i wypełnia nawet najdrobniejsze ubytki. 
  • Ceramidy - odpowiadają za nawilżenie pasm, ich sprężystość oraz blask. Ich zadaniem jest uszczelnienie połączeń między rogowymi płytkami włosa i zatrzymanie wilgoci w jego łodydze.

Cena: 59 zł/70 ml

Kerasys Oriental Premium

Odżywcza maska przeznaczona do włosów zniszczonych, osłabionych i matowych. Zawarta w niej keratyna wypełnia ubytki w strukturze włosów, poprawiając ich sprężystość i gładkość, a hydrolizowane proteiny pszenicy dodatkowo poprawiają elastyczność włosów i zapobiegają ich elektryzowaniu.

Wyjątkowa kombinacja sześciu orientalnych składników, zawartych w masce (wyciągi z nasion i liści kamelii, selernicy, korzenia arcydzięgiela, owoców granatu, żeń-szenia oraz orchidei) sprawia, że włosy nabierają energii, blasku i odzyskują zdrowy wygląd.

Cena: 25 zł/200 ml

Produkty marki Kerasys są dostępne w sieciach:
Super Pharm,
Drogerie Natura,
Drogerie Vica,
Drogerie Jasmin,
Drogerie Koliber i Kosmeteria,
empik.com,
asiacare.eu,
makeup.pl,
superkoszyk.pl,
douglas.pl

oraz na www.kerasys.pl.

            

Zobacz też:

Firmy