Nie przeocz - Lidl

Świecącym krokiem do szkoły - Sneakersy z lampkami LED w Lidlu

Lidl

Coraz większymi krokami zbliża się wrzesień i powrót do szkoły. Jak przedłużyć wakacyjną atmosferę zabawy i zmienić poranne ubieranie się w przyjemność? Lidl proponuje świecące buty LED w dwóch modelach, dla młodszych i starszych dzieci, które będą dostępne w ofercie od 22 sierpnia.

Świecące buty pojawiły się na rynku po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych w latach 90. Lampki były umieszczone w podeszwach przy pięcie i podświetlały się przy każdym kontakcie z ziemią. Podświetlane buty były wtedy prawdziwym przebojem. W ostatnich latach moda na nie wróciła, a buty są produkowane z wykorzystaniem udoskonalonej technologii. Nie wykorzystują jednorazowych baterii, ale są ładowane przez USB. Mają różne tryby świecenia - do wyboru jest zwykle kilka wersji kolorystycznych.

Buty dziecięce z efektem świecenia Lupilu - (49.99 zł/1 para)

 Świecące buty na pewno pobudzą wyobraźnię dzieci i zapewnią im masę dobrej zabawy. Co więcej, samo zakładanie butów stanie się dużo bardziej ekscytujące. W Lidlu od 22 sierpnia dostępne będą dwa modele. Dla najmłodszych sieć proponuje buty dziecięce z efektem świecenia Lupilu (49.99 zł/1 para) w rozmiarach 25-30. Buty mają aż 11 różnych wariantów kolorystycznych podświetlania, które można wybierać za pomocą specjalnego przełącznika.

Buty z efektem świecenia Pepperts - (55 zł/1 para)

Dla starszych dzieci i nastolatków dostępne będą buty z efektem świecenia Pepperts (55 zł/1 para) wyświetlające 9 różnych świecących napisów. Oba modele butów mają wygodne, lekko profilowane podeszwy Python i są ładowane przez USB. Na pięcie mają praktyczną szlufkę pomagającą przy zakładaniu, w której są ukryte przełącznik i port USB.

            

Zobacz też:

Firmy