Nie przeocz - YOPE

#beeYOPE - naturalnie w środku miasta. POP-UP STORE YOPE w Pasażu Wiecha OTWARTY!

YOPE

Upalny początek sierpnia to idealny moment na spotkanie! Letnia strefa działań w samym centrum miasta tętni życiem. My także czekamy na Was w naszym nowym pop-up store w Pasażu Wiecha w Warszawie! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Pasaż Wiecha to nowe centrum miejskich aktywności, gdzie przez całe wakacje czekają na Was wykłady, warsztaty, koncerty na żywo, pokazy filmów oraz wystawy.

Tutaj właśnie umieściliśmy nasz unikalny pop-up store YOPE, w którym możecie kupić nasze kosmetyki. Wśród nich także żele pod prysznic, mydła do rąk z formułą TGA i balsamy do rąk i ciała z serii Kwiat Lipy, którą stworzyliśmy z myślą o pszczołach.

Część dochodu ze sprzedaży tych produktów trafia do Fundacji Łąka, z którą wysiewamy tysiące metrów kwadratowych łąk w polskich miastach. Wszystko po to, aby zapewnić dom milionom owadów. W tym roku do zakupów dołączamy także saszetkę z nasionkami, dzięki którym stworzycie własną kwietną łąkę w ogrodzie lub na balkonie. Już dziś możecie wstąpić do klubu przyjaciół pszczół #beeYOPE.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o pszczołach i o naszej aktywności w celu ich ochrony, to zapraszamy Was w dniach 03.08, 11.08 i 12.08 na bezpłatne warsztaty dla dzieci i dorosłych, które organizujemy wspólnie z Fundacją Łąka.

Podczas spotkań opowiemy Wam o łąkach, żyjących w nich owadach i o tym, co, dlaczego i gdzie siejemy. Zachęcamy także do aktywnego wspierania m.in. pszczół z gatunku murarka ogrodowa, która zasiedla ogrody, sady i łąki. My podczas warsztatów wykonamy dla niej i pozostałych zapylaczy proste domki z trzciny i butelek po produktach YOPE (możecie przynieść własne butelki). Będzie je można zabrać i powiesić w bliskim sobie miejscu - pamiętając, aby, gdy się zużyją, naprawić je lub poddać recyklingowi.

Dołączcie do naszej akcji #beeYOPE!

Pop-up store YOPE jest czynny do 11.08.2019, od poniedziałku do piątku w godz. 11.00- 19.00

Na warsztaty zapraszamy :

03.08.2019 ( sobota) , godz. 11.00, 12.00 - warsztaty bez zapisów
11.08.2019 ( sobota) , godz. 11.00, 12.00 - warsztaty z zapisami
12.08.2019 ( niedziela), godz. 14.00, 15.00 - warsztaty z zapisami

Więcej informacji i harmonogram wydarzeń znajdziecie na stronie : www.warssawajunior.pl

            

Zobacz też:

Firmy