Nie przeocz - Mavero

Pomoc w "ciążącej" sprawie - praktyczne nosidełko biodrowe HIPSEAT™

Mavero

Powiedzmy sobie szczerze: wszyscy - nawet jeśli zarzekaliśmy się, że nie będziemy - nosimy dzieci. Mniej lub więcej, z przymusu lub z przekonania, dla spokoju lub przyjemności - ale nosimy. Jakikolwiek jest powód, największym poszkodowanym pozostaje zawsze nasz kręgosłup.

W trosce o wygodę malucha i zdrowie rodziców producenci prześcigają się w propozycjach różnych form noszenia maluchów. Godne zwrócenia uwagi jest nosidełko biodrowe HIPSEAT™.

Dlaczego warto kupić nosidełko biodrowe HIPSEAT™.

Jest to jedno z najprostszych nosidełek dostępnych obecnie na rynku. Składa się z pasa zapinanego w talii opiekuna i siedzenia dla dziecka dzięki czemu założenie nosidełka zajmuje kilka sekund, a jego obsługa jest zupełnie intuicyjna i nie wymaga przeszkolenia.

Ważne jest również to, że dziecko noszone jest w jednej z najbardziej naturalnych pozycji - na biodrze. Nie jest w żaden sposób skrępowane i w łatwy sposób może być z niego zdjęte. Jest także całkowicie bezpieczne dla kręgosłupa i bioderek dziecka. Zapewnia stabilne i wygodne podparcie dla pupy, nie krępując jednocześnie ruchów malucha.

Komfort i wygoda noszenia

Przemyślany został również komfort noszącego. Szybko odczuwa się ulgę dla kręgosłupa i ramion, ponieważ pas rozkłada ciężar malucha równomiernie wokół talii i bioder. Ręka jedynie asekuruje dziecko, nie przejmując jego ciężaru.

Poza wygodą i korzyściami zdrowotnymi, nosidełko biodrowe HIPSEAT™ jest niezwykle proste w obsłudze oraz utrzymaniu w czystości. Wystarczy przetrzeć je wilgotną gąbka lub uprać w pralce. Nosidełko jest niewielkie i lekkie, wykonane z trwałego materiału.

Zapięcie na rzep daje dużą możliwość regulacji obwodu i dopasowania do wszystkich standardowych rozmiarów pasa, czy założenia na odzież wierzchnią. Dodatkowym, bardzo praktycznym atutem nosidełka biodrowego HIPSEAT™ jest wyposażenie go w dużą liczbę wewnętrznych kieszonek na drobne przedmioty (telefon, karta płatnicza) - wszystko pod ręką.

Gdzie kupić nosidełko biodrowe HIPSEAT™.

HIPSEAT™ zalecany jest do noszenia dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Posiada pozytywną opinię Brytyjskiego Instytutu Standardów i jest polecany przez fizjoterapeutów na całym świecie.

Produkt występuje w 4 kolorach: czarnym, bordowym, oliwkowym i granatowym.   

Do nabycia w sklepie internetowym www.mavero.pl w cenie 169 PLN oraz w wybranych sklepach dziecięcych na terenie całego kraju.

Jedynym dystrybutorem polecanych nosidełek w Polsce jest firma MAVERO.

            

Zobacz też:

Firmy