Nie przeocz - Zasmakujradosci.pl

Rondelki w każdym domu Emaliowane - nasze ulubione

Zasmakujradosci.pl

To niby zwykły garnek - a jednak dla wielu osób jest naprawdę ulubionym naczyniem. Rondelki - bo o nich mowa - darzymy szczególnym sentymentem. Zwłaszcza te emaliowane przynoszą miłe wspomnienia z kuchni naszych mam i babć. Rondelki są wygodne, praktyczne, ale też bardzo ładne - będą świetnym uzupełnieniem stylizacji kuchni.

Kuchnia nierzadko jest uznawana za serce domu - miejsce, w którym z przyjemnością gromadzi się cała rodzina. Kuchnie budzą wiele pozytywnych emocji - i nawet te skromnie urządzone mają dla nas szczególny charakter. Tworzą go nie tylko wyjątkowe smaki i aromaty domowych dań - ale też różne drobne elementy wyposażenia, wśród których wyjątkowe miejsce zajmują emaliowane rondelki.

Kiedyś były używane powszechnie - korzystano z nich na co dzień w niemal każdym domu. Ale i dziś są jednym z podstawowych akcesoriów kuchennych. Są niezastąpione, gdy chcemy przygotować ciepłe śniadanie (mleko, owsiankę, kaszkę), sosy i marynaty, mniejsze porcje dań czy desery (budyń, panna cottę, masy i kremy).

Rondelki Emalia Polska Pleszew są również pięknie dekorowane. Unikalne wzory są autorskim dziełem polskiej projektantki.

Majolica to delikatne i niezwykle kunsztowne ornamenty w niebieskim odcieniu, idealnie pasujące do tradycyjnych aranżacji.

Scandi to dekor inspirowany twórczością ludową, w świeżej, nowoczesnej odsłonie. Białe, delikatne wzory zaprojektowane w malarskiej stylizacji znakomicie prezentują się na tle koloru kawy z mlekiem.

Leaf tworzą unikatowe, intensywnie zielone listki w różnych wymiarach, wykonane w technice akwareli.

Dekor Return to the Village - motyw kurek ze stylizowanym napisem - z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom stylu rustykalnego. Dostępne są również rondelki białe i kolorowe, bez dekoracji.

Rondelki Emalia Polska Pleszew idealnie sprawdzą się do przygotowywania dań dla dzieci czy osób w starszym wieku, jak również alergików. Są wykonane z wysokiej jakości surowca, który hamuje rozwój drobnoustrojów i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.

Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się resztek i rozwojowi bakterii. Co ważne, emalia nie wchodzi w żadne reakcje z żywnością, nie zmienia jej zapachu ani smaku.

Rondelki Emalia Polska Pleszew są trwałe i odporne na działanie detergentów czy wysokich temperatur. Można je stosować na każdym rodzaju kuchenki - również indukcyjnej.

Rondelki Emalia Polska Pleszew są dostępne w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl.

Ceny:

Rondel Emalia Polska Pleszew Majolica 16 cm (1,2 l) - 47,5 zł
Rondel Emalia Polska Pleszew Scandi 16 cm (1,2 l) - 47,5 zł
Rondel Emalia Polska Pleszew Leaf 16 cm (1,2 l) - 39,5 zł
Rondel Emalia Polska Pleszew Return to the village 16 cm (1,2 l) - 45,5 zł
Rondel Emalia Polska Pleszew Forte 16 cm (1,2 l) - 27 zł

            

Zobacz też:

Firmy