Nie przeocz - Urządzamy Dom

Internetowy Projektant - fachowa pomoc w aranżacji pokoju dla dziecka

Urządzamy Dom

Pokój dziecka szybko się zmienia. Z wielką uwagą i zaangażowaniem mościmy przytulne gniazdko dla noworodka zapominając często, że już za kilkanaście miesięcy, gdy pociecha podrośnie konieczne będzie przemeblowanie.

Warto od początku zaprojektować pokój malucha tak, aby mógł rosnąć razem z nim. Przystępując do aranżacji pokoju dla dziecka można skorzystać z fachowej pomocy. Instalacja elektryczna, ustawienie łóżeczka a potem łóżka, wyznaczenie miejsca do zabawy, które potem posłuży do pracy, miejsce do przechowywania rzeczy, które zmieniamy nawet kilka razy w roku - o tym wszystkim najlepiej pomyśleć zawczasu i zaplanować tak, żeby mogło służyć przez lata.

Pokój z dandelionem

Nasza pociecha rośnie, a my nie wiemy jak funkcjonalnie przeorganizować pokój przedszkolaka w ucznia. Po co eksperymentować na własnym dziecku? Zwróćmy się o pomoc do profesjonalisty. Od niedawna można zamówić projekt wnętrza on-line. To bardzo wygodne, zwłaszcza gdy czasu jest niewiele w gorączce przygotowań do pierwszej klasy.

Internetowy Projektant jest zawsze do usług - 7 dni w tygodniu, w każdym miejscu w kraju. Wystarczy dostęp do Internetu. Można skorzystać z bazy gotowych projektów - wybrać wizualizację, która nam się podoba i zamówić dostosowanie jej do pokoju dla naszego dziecka.

Łazienka dla dzieci

Z projektantem kontaktujemy się mailami i po około dwóch tygodniach otrzymujemy szczegółowy, gotowy do realizacji projekt wnętrza wraz z zestawieniem wszystkich niezbędnych materiałów i sprzętów. Cena aranżacji pokoju dla dziecka nie jest wygórowana - gotowy projekt możemy mieć już za 800 zł, a dodatkowo będziemy mogli skorzystać z rabatów i promocji na meble i dodatki do wnętrz. Aby dowiedzieć się więcej o projektach on-line, zajrzyj do serwisu urzadzamydom.pl

            

Zobacz też:

Firmy