Nie przeocz - Kerasys

NOWOŚĆ! KERASYS SCALP CARE! Ulga dla podrażnionej skóry głowy.

Kerasys

W codziennej pielęgnacji włosów nie można zapominać o dbałości o zdrowy stan skóry głowy. Jej zrównoważona pielęgnacja to ważna zasada koreańskich rytuałów, wpływająca na kondycję włosów. Linia kosmetyków Kerasys Scalp zawiera naukowo opracowane receptury, których zadaniem jest łagodzenie podrażnień skóry głowy i przywrócenie jej równowagi, a także niwelowanie i zapobieganie takim dolegliwościom jak łupież, nadprodukcja sebum czy swędzenie.

Zgodnie z koreańską filozofią pielęgnacji włosów podstawą wszelkich zabiegów jest dbałość o perfekcyjną czystość i zdrowy stan skóry głowy. Częste jej mycie, połączone z delikatnym masażem oraz stosowanie kosmetyków o działaniu oczyszczającym i łagodzącym to podstawowe zasady codziennych rytuałów, które mają dobroczynny wpływ na stanu skalpu.

Łupież, swędzenie, nadmierne przesuszenie skóry lub zbyt duża aktywność gruczołów łojowych to w kulturze Koreańczyków dolegliwości, które wymagają specjalistycznego traktowania i są sygnałem do sięgnięcia po szampony i odżywki o sprawdzonych leczniczych recepturach.

Linia Kerasys Scalp Care Cleansing i Kerasys Scalp Care Balancing zawierają składniki, które nie tylko skutecznie zwalczają łupież i dyskomfort związany ze świądem , ale także wykazują działanie pielęgnacyjne, czyszczące i normalizujące . Tak traktowana skóra głowy i mieszki włosowe odzyskują równowagę i zdolność regeneracji, co przekłada się na gęstość i stan włosów oraz szybkość ich wzrostu. Stają się one miękkie, sprężyste, odbite u nasady, zdecydowanie lepiej się układają i dłużej zachowują świeżość. Skóra głowy jest czysta i zdrowa.

Kerasys Scalp Care Deep Cleansing - szampon i odżywka przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy, dotkniętej łupieżem oraz nadmierną aktywnością gruczołów łojowych. System składników aktywnych zawiera miętę pieprzową i menthol, które łagodzą podrażnienia i zapewniają uczucie chłodnej świeżości. Alantoina zapobiega stanom zapalnym, a ekstrakt z sosny Thunberga reguluje produkcję sebum. Ksylitol i laktitol nawilżają skórę oraz chronią jej naturalny płaszcz hydrolipidowy. Dzięki synergii silnych składników Climbazole i salicylanu sodu kosmetyki skutecznie łagodzą łupież i zapobiegają jego nawrotom.
Cena: szampon: 34 zł/600 ml, odżywka : 34 zł/600 ml

 

Kerasys Scalp Care Balancing - to szampon i odżywka, których zadaniem jest przywrócenie skórze głowy równowagi i złagodzenie uczucia suchości i swędzenia, a także walka z łupieżem. Łagodne formuły koją podrażnienia, a skóra odzyskuje odpowiedni poziom nawilżenia. Zawartość syntetycznych lipidów (pseudo ceramidy) chroni naturalny płaszcz lipidowy skóry. Ksylitol i laktitol nawilżają skórę i zapobiegają jej wysuszaniu, dzięki czemu niwelują także swędzenie. Ekstrakt z rozmarynu działa przeciwzapalnie oraz spełnia rolę naturalnego przeciwutleniacza, jednocześnie ujędrniając skórę i poprawiając w niej mikrokrążenie. Kombinacja Climbazole i salicylanu sodu zapewnia wysoką skuteczność w walce z łupieżem i jego nawrotami.
Cena: szampon: 34 zł/600 ml, odżywka : 34 zł/600 ml


Produkty marki Kerasys są dostępne w sieciach: Super Pharm, Drogerie Natura, Drogerie Vica, Jasmin, a także na carrefour.pl, empik.com, asiacare.eu, makeup.pl, superkoszyk.pl oraz na www.kerasys.pl.

            

Zobacz też:

Firmy