Nie przeocz - Da Vinci Learning

Da Vinci Learning - telewizja dla całej rodziny

Da Vinci Learning

Kiedy rodzice zastanawiają się nad zagospodarowaniem wolnego czasu dla dzieci, rzadko myślą o telewizji. Często kojarzą ją z negatywnym przekazem, nadmierną liczbą reklam czy niewłaściwymi treściami wypełniającymi programy telewizyjne. Jednak oglądanie telewizji wcale nie musi być złym sposobem na spędzenie wolnego czasu przez dzieci.

Czas dla rodziny

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, czy oglądanie telewizji może być formą edukacji i czy istnieje taki kanał telewizyjny, w którym nie ma reklam i programów pełnych przemocy? Jest nim właśnie Da Vinci Learning, telewizyjny kanał edukacyjny dla całej rodziny! Jest skierowany zarówno do dzieci, jak i ich rodziców, a wspólny czas przeznaczony na jego oglądanie nie jest stracony.

Prezentuje nie tylko interesujące filmy dokumentalne, dzięki którym dzieci mogą poszerzać swoją wiedzę o otaczającym ich świecie, ale również programy zawierające szereg niesztampowych pomysłów na spędzenie wolnego czasu z rodzicami oraz przyjaciółmi.

Przyjazne warunki do nauki

Każde dziecko posiada jakieś szczególne zainteresowania, które pragnie rozwijać. W szkole dzieci zdobywają podstawową wiedzę, jednak ogromne znaczenie ma nie tylko uczenie się, ale również zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Dziecku jest wtedy łatwiej zapamiętać lekcję i dowiedzieć się więcej na temat, który je ciekawi. Osiągnięcie tego celu jest jeszcze prostsze, gdy dzieci poświęcają swój wolny czas określonym aktywnościom i nie są świadome procesu uczenia się w trakcie ich wykonywania.

Nauka poprzez zabawę

Da Vinci Learning oferuje różnorodną tematykę programów telewizyjnych. Dlatego rodzice mogą wybrać te programy, które najbardziej spełniają potrzeby ich dzieci: uzupełniając ich wiedzę; pomagając im przyswoić materiał z lekcji w szkole, rozwijając ciekawość lub pokazując inny punkt widzenia.

W Da Vinci Learning każdy znajdzie coś dla siebie - programy o: zwierzętach, środowisku naturalnym, matematyce, technologii, wszechświecie, historii czy znanych postaciach… Nigdy dotąd oglądanie telewizji nie było zabawą i nauką jednocześnie.

            

Zobacz też:

Firmy