Nie przeocz - Ipanema

Unikalny design, komfortowy styl

Ipanema

Projekty Philippe’a Starcka w nowej kolekcji obuwia Ipanema.

To będzie hit nadchodzącego lata - prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli mody i designu najwyższej klasy. Brazylijska marka Ipanema wprowadza nowe modele obuwia stworzone przez jednego z najbardziej renomowanych współczesnych projektantów - Philippe’a Starcka. To szczególne połączenie elegancji i wygody, minimalizmu i intrygującego wzornictwa. Wyczekiwana najnowsza kolekcja jest już dostępna także w Polsce.

Ipanema with Starck 

Philippe Strack to międzynarodowej sławy kreator, cieszący się wyjątkową renomą na światowej scenie designu. Uznawany za jednego z najbardziej wizjonerskich i wszechstronnych twórców. Realizuje projekty o wielkiej różnorodności - począwszy od architektury, poprzez obiekty inżynieryjne, aż po przedmioty codziennego użytku.

Najnowsze modele obuwia Ipanema to kolejny punkt w jego monumentalnym dorobku. Podobnie jak w każdej z innych jego prac i tu bez trudu znaleźć można charakterystyczne rysy wszystkich jego projektów. To stosunkowo prosta, a jednocześnie intrygująca forma, skutecznie przyciągająca uwagę.

Starck świadomie rezygnuje ze zbędnych zdobień - kluczowe znaczenie mają kształt, pomysł i forma, wynikająca w prostej linii z przeznaczenia przedmiotu. Starck zawsze tworzy nową jakość, eksperymentując z tym, co znane i proste.

W linii Ipanema, zaprojektowanej przez Philippe Starcke’a znaleźć można japonki i sandały, w monochromatycznym balansie bieli i czerni.

Wyróżnia je nie tylko efektowny design - ale też wygoda i komfort noszenia. Co niezwykle ważne, buty są wykonane z materiałów w 100% nadających się do ponownego przetworzenia.

Cała współpraca Ipanemy z Philippem Starckiem, rozpoczęta w 2015 roku, jest skupiona na zrównoważonym rozwoju, wolności wyboru i nieprzemijającej elegancji.

Ipanema wprowadziła w produkcji więcej ręcznych i rzemieślniczych procesów - by w pełni zrealizować koncepcję wzornictwa Starcka.

       
Ipanema with Starck
japonki czarne 
Ipanema with Starck
japonki czarno białe 
Ipanema with Starck
sandały czarne 
Ipanema with Starck
sandały czarno białe 

Japonki Philippe Starck Ting MII oraz sandały Philippe Starck Ting NII są dostępne w rozmiarach od 35/36 do 41/42.

Lista sklepów, w których można nabyć buty Ipanema jest dostępna na stronie www.ipanema-polska.pl.

Cena:

Japonki Ipanema Philippe Starck Ting MII - 159,99 zł
Sandały Ipanema Phililppe Starck Ting NII - 199,99 zł

            

Zobacz też:

Firmy