Nie przeocz - Paclan

Grillowanie czas zacząć!

Paclan

Wiosna za pasem, a więc czas na kolejny sezon grillowy! Jak się do niego przygotować? Dobrze. Tak, aby czasu dla współtowarzyszy grilla mieć jak najwięcej, a pracy przy organizacji barbecue - jak najmniej.

Lubimy grillować, ponieważ wówczas spotykamy się z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, wspólnie biesiadujemy i odpoczywamy na świeżym powietrzu.

Używamy w tym celu różnych modeli grillów - węglowych, gazowych lub elektrycznych. Z tych pierwszych korzystamy najczęściej, gdyż mają tę niepodważalną zaletę, że można ustawić je w zasadzie w dowolnym miejscu. Po każdym użyciu wymagają jednak szczególnie dokładnego czyszczenia rusztu i paleniska. Na szczęście jest sposób na to, aby przyjemności biesiadowania nie przesłaniała nam wizja szorowania grilla.

Aluminiowe trio - tacka, foremka, folia

Przed rozpoczęciem kolejnego sezonu grillowego warto zaopatrzyć się w aluminiowe tacki, foremki i folię marki Paclan.

Tacki sprawią, że tłuszcz z mięsa czy kiełbasy nie będzie skapywał na rozżarzony węgiel. Jest to bardzo ważne, ponieważ palący się tłuszcz wydziela toksyczne związki, które unoszą się i wnikają w grillowane jedzenie. Ponadto ruszt tak bardzo się nie zabrudzi.

"Marka Paclan oferuje w tym sezonie tacki do grilla z linii Expert. Niezwykle solidne i poręczne. Nie wyginają się przy przenoszeniu, pasują do różnego rodzaju grillów, a co najważniejsze - chronią nasze potrawy przed szkodliwymi związkami, osmoleniem i przypaleniem" - podkreśla Marta Krokowicz, Marketing Manager marki Paclan.

Równie praktyczne jak tacki są aluminiowe foremki. Możemy w nich przygotowywać, podgrzewać lub podawać przekąski z grilla. Z kolei folia aluminiowa może nam posłużyć m.in.: do grillowania ryb i warzyw, do przykrywania gotowych potraw (będą dłużej ciepłe i aromatyczne), a także jako czyścik do zabrudzonego rusztu. (Należy zgnieść folię w dobrze zbitą kulę).

Wykorzystaj to, co masz pod ręką

Najważniejsze w przygotowaniach do grilla jest to, aby je sobie maksymalnie ułatwić i skrócić. W jaki sposób? Sięgając po wypróbowane rzeczy, które mamy w kuchni - na przykład woreczki z suwakiem używane do przechowywania mrożonek. Dzięki szczelnemu zamknięciu woreczki idealnie nadają się do marynowania mięsa i warzyw.

Nic się z nich nie wyleje, nie rozsypie i nawet najwonniejsza marynata nie wypełni swym zapachem całej lodówki. Są wytrzymałe, wygodne w użyciu i do tego w ofercie Paclana dostępne w dwóch pojemnościach - 1 i 3 litra.

Gdy masz pod ręką uniwersalne i wielofunkcyjne produkty, przygotowanie grilla jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze!

Ceny produktów:

  • Nowość! Tacki do grilla - Paclan Expert 5 sztuk, Paclan, www.paclan.pl, cena ok. 9,50 zł 
  • Foremki aluminiowe do pieczenia 5 sztuk, Paclan, www.paclan.pl, cena ok. 5,20 zł 
  • Folia aluminiowa extra strong, dostępna w trzech rozmiarach 12 m, 18 m, 40 m, Paclan, www.paclan.pl, cena od ok. 5,00 zł do 9,00 zł 
  • Uniwersalne woreczki z suwakiem, dostępne w rozmiarach 1l (15 sztuk), 3l (10 sztuk), Paclan, www.paclan.pl, cena ok. 5,90 - 6,60 zł

Więcej informacji o naszych produktach znajdziesz na:

 https://www.facebook.com/paclanpl/
 www.paclan.pl

            

Zobacz też:

Firmy